İştah Kapatıcı Bitkiler

17 Mart 2016 tarihinde eklendi, 8.383 kez okundu.

Sağlıklı Zayıflama

Diyet yaparak kilo vermekte zorlanıyorsanız iştah kapatıcı bitkilerle kilo vermeyi deneyebilirsiniz. Çünkü bu bitkiler sindirimi hızlandırır ve yağların vücudunuzu terk etmesine yardımcı olur.

  • Yeşil çay- Metobolizmayı hızlandırma özelliğiyle bilinen yeşil çay enerji tüketimini artırır. Üstelik içerdiği C vitamini sayesinde sağlığınızı korumanıza katkı sağlar.
  • Mate yaprağı- Bu bitkinin iştah kapatma özelliği sayesinde yağ yakmanız hızlanır. Bitkisel zayıflama potansiyeli en yüksek bitki olduğundan kilo kaybı için “yeşil altın” olarak anılır.
  • Kereviz- Düzenli tüketildiğinde bağışıklık sistemini destekleyen kereviz iştah kapatıcı özelliğiyle bilinir ve metobolizmayı hızlandırması sayesinde kilo vermenize de destek olur.
  • Muz- İştah kapatıcı bitkilerden bir tanesi olan muz sizi uzun süre tok tutar. Böylece yağ yakımını hızlandırır.
  • Kırmızı biber- metobolizmanızı %25 oranında hızlandırmak istiyorsanız kırmızı biber tüketmelisiniz. Bu bitkinin aynı zamanda susuzluğu artırma özelliği sayesinde su tüketimini artıracağınız için yağ yakımını desteklemiş olacaksınız.

İştah kapatıcı bitkilerin hemen hemen hepsi aynı zamanda sizin sağlığınızı, bağışıklık sisteminizi de destekleyecek ve zayıflamak için kullanılan sağlıksız yöntemlerin tam tersine yan etki göstermeyecektir.

Etiketler:


dfp


adx


Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git