Allesgo.com giyimden kozmetiğe çeşitli kategorilerde ürün satışı yapan online platformlardan biridir. Motosiklet ürünleri, ofis mobilyaları, oyuncaklar ile mutfak gereçleri dahil her ihtiyaca cevap verir. Kampanya ve benzersiz indirimleriyle evinizin eksiklerini tamamlayın

Casati Allegro Silikonlu Plastik İç Cephe Boyası

Plastik kovada satışa sunulan ürün koruyucu, akrilik, silikon katkılıdır. Casati Allegro Silikonlu Plastik İç Cephe Boyası ile odanızı sizi yansıtan hale getirebilirsiniz. Su bazlı, mat ve dekoratif olan ürün basit kullanıma sahiptir. TS uygun, su katılarak inceltilen boyanın 2 kat uygulanabilir. İlk katın ardında 6 saat bekleyip 2. katı atmak gerekir. Tamamen kuruması ise 24 saat sürer.

Mandella Wood Roma Koltuk Masa Takımı

90×150 boyutlarında olan masa rattan efektlidir. Cam elyaflı polüpropilen malzemeden üretilmiştir. Oldukça şık duran ürün aynı zamanda rahat görünmektedir. Masanın içerisine yerleştirilen demir şaseler kırılma benzeri durumların yaşanmasını engeller. 6 tane sandalye bulunan takım hava şartlarına dirençlidir. Ev, teras, balkon, kafe ve otel için kullanıma uygundur. Mandella Wood Roma koltuk masa takımı toz tutmadığı için su ile kolayca temizlenir. Üst üste toplandığı zaman yer tasarrufu sağlar.

Erikmann Siyah Duşkabin Mika Camlı Tekneli

Duşkabin banyoların daha temiz ve düzenli olmasını sağlar. Ancak doğru ölçülerde yapılmış ve kaliteli malzeme kullanılmış olması gerekir. Erikmann Siyah Duşkabin Mika Camlı Tekneli 80×100 alanlara uygundur. Kabinin camları desenle puslu görünüm sağlarken pürüzsüz yüzey yapısı kir tutmayı engeller. Malzemesi alüminyum olan ürün pleksi glass özelliğiyle çok maliyetli değildir.

Mandella Royal Tek Kişilik Rattan Hamak Salıncak

Hamak, balkon ya da bahçede zaman geçirmeyi sevenler için kullanılışlı ürünlerdendir. Yapay rattan örgü olan salıncağın ayakları metaldir. Yıkanabilir, mantar, haşere oluşmaz. Salıncak minderi su itici kumaşla kaplıdır ve hediye edilmektedir. Mandella Royal Tek Kişilik Rattan Hamak Salıncak minderinde orijinal sünger kırpık halde bulunur.

Allesgo.com üzerinde tamir ve tadilat için gereken her şeyi bulabilirsin. https://www.allesgo.com/ tıkla, evini güzelleştirmeye başla.


editor

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler