Addax yılların deneyimiyle gençlere en tarz ürünleri sunuyor. Eşsiz tasarımları modaya yön veren marka aksesuar ve farklı giyim ürünleriyle öne çıkıyor. Yeni sezonda trend kıyafetleri kalitesinden söz ettiriyor.

Saks Kapüşonlu Fermuarlı Sweatshirt

Tüm giyim stiline uyan sweatshirt her dönem dolaplarda yer ediniyor. Kapüşonun çift katlı, ayarlanabilir büzgü ipleri ile kanguru cepleri oldukça şık duruyor. Saks kapüşonlu fermuarlı sweatshirt yüzde seksen pamuk üretimdir. Soğuk havalar sıklıkla tercih edilen bu kıyafet kol manşetleri ve etek ucu ribanasıyla hoş görünüyor. Eşofmanlar, kotlar, Jeanlar bu ürünle rahat kombinler yapmanızı sağlar.

Ham Paçaları Düğmeli Şalvar Pantolon

Farklı dönemlerde yeniden canlanan şalvar pantolonlar tekrar vitrinlerdeki yerini aldı. Yüzde yetmiş oranında pamuktan üretilen giysi hem rahat hem de şık olmanızı sağlıyor. Paçalarında bulunan düğme detayları ve çapraz cepleri ürüne ayrı bir hava katıyor. Pantolonun üzerine crop, bluz, gömlek uyumuyla benzersiz kombinler yapmanıza olanak veriyor. Ham paçaları düğmeli şalvar pantolon yüksek bel üretilmiştir.

İndigo V Yaka Kısa Kollu Crop Bluz

Gençlerin gözde üst giyim ürünleri arasında croplar ilk sıraları alıyor. İndigo V yaka kısa kollu crop bluz kesimiyle rahat kullanım sunuyor. Yüzde doksan beşi viskon olan kıyafet kot pantolon, şort, etek ya da eşofman benzeri alt giyimlerle spor tarz yaratmayı sağlıyor. Yüksek bel Jean, ceket ve uygun ayakkabı seçimiyle gece dışarı çıkmak için uygun hale geliyor.

Kot Rengi Yüksek Bel Skinny Jean

Dikiş detayı ile dikkat çeken kot rengi yüksek bel skinny jean her giyim stiline uyar. Spor ayakkabı, tişört, hırka birleşimiyle kendi tarzınızı yansıtmanızı sağlar. Yüzde doksan sekizi pamuk olan ürün fazlasıyla rahat ve şık duruyor. Gömlek, kazak, hırka gibi üst giyim parçaları doğru kullanıldığında bu pantolon günün kurtarıcısı olabiliyor. Kot ya da deri ceketler ürünle birleştiğinde farklı bir şıklık ortaya çıkıyor.

Addax rengarenk kıyafetlerle gençlerin dolaplarını canlandırmaya devam ediyor. Her yaşa uyan giyim ürünlerini görmek için https://www.addax.com.tr/ tıkla!


editor

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler