Emsan, mutfak gereçlerinde en kaliteli ve son teknoloji ürünleri sizlere sunar. İndüksiyon tabanla tasarlanan en şık modellerin evlerinizde yer edinmesini sağlar. 1971′ den bu yana pişirme, sunum ve saklama ürünlerini üst düzey müşteri memnuniyetiyle sunar.

Cocinero 8 Parça Çelik Tencere Seti

Yeni evlenecekler için alınacaklar listesinin başında tencere setleri gelir. Çeyiz paketleri içerisinde yahut olarak bu setleri alabilirsiniz. Cocinero 8 parça çelik tencere seti markanın tek satılan çeyiz ürünlerindendir. Tava, sütlük, 2 derin tencere, karnıyarık tenceresi ve kapaklarını içerir. Paslanmaz çelikten üretilen üründe yedek temini vardır. İndüksiyon taban tasarımı yemeklerinizin eşit ve hızlı pişmesini sağlar. Üründe garanti ve değişim uygulaması mevcuttur.

Elegance Bello 84 Parça 12 Kişilik Çatal Kaşık Bıçak Seti

Elegance Bello 84 parça 12 kişilik çatal kaşık bıçak seti, evlilik hazırlığında olanların en çok tercih ettiği üründür. Kusursuz sofraları tamamlayıcı unsuru olan bu set oldukça şık ve modern bir tasarımdır. Paslanmaz çelikten üretilen ürün kutusuyla beraber gönderilir. Bıçakları keskinliğini uzun zaman muhafaza eder. Davetler ve günlük kullanıma uygundur. Kutu içeriğinde yemek bıçağı, tatlı ve yemek kaşığı, yemek ve tatlı çatalı yer almaktadır.

Luxury Kırmızı 6 Kişilik Kahve Fincan Takımı

Çeyiz setlerinde ve kampanyalı paketlerinde fincan takımlarına özen gösterilir. Setlerdeki takımları beğenmeyenler markanın özel tasarımlarını tek olarak almaktadır. Luxury Kırmızı 6 kişilik kahve fincan takımı, iki renk tasarımıyla dikkat çeker. Kırmızı ve altın sarısının kullanıldığı takımda fincan ve altlığı vardır. Renkli mutfak eşyalarından hoşlananlar için güzel bir seçim olabilir.

Granada Maxi Çaydanlık Takımı

Çeyizin demirbaşları arasında çaydanlıklar gelir. Çayı çok seven ve fazla misafir ağırlayanlar Granada maxi çaydanlık takımı tercih eder. Paket olarak ya da tek alınan ürün paslanmaz çeliktir. 6 ya da 8 su bardağı kapasitesinde olan çaydanlık şık ve modern çizgilere sahiptir. İndüksiyon ve diğer ocak türlerinde rahatlıkla kullanılır.  Posilajlanmış dış yüzeyi sayesinde uzun süre parlaklığını korur. Misafirleriniz eviniz ve sitiliniz gibi mutfak eşyalarınızla da etkileyin.

Emsan teknolojisinin en kaliteli ürünlerini evinizde kullanmanız çok kolay. Markanın mağazaları ya da https://www.emsan.com.tr/ üzerinden istediğiniz ürünlere ulaşırsınız.


editor

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler