Ayakkabı Dünyası, yeniliklere açık tasarımlarıyla her kadının tarzına uyan modeller sunuyor. Spor tarz giyinen kadınlardan topuklulardan vazgeçemeyenlere yüzlerce alternatif sağlıyor. Her yaştan kadının tutkusu olan topuklu ayakkabılar ile stilinizi tamamlayanı hemen bulun!

Provoq Siyah Kadın Topuklu Sandalet

Provoq Siyah Kadın Topuklu Sandalet siyah rengiyle her dolapta yer edinir. Dar kotlar, mini etek ya da elbiseler, uzun abiyeler ile rahatça kombinlenir. İnce topuk olan ayakkabı arkasında yer alan fermuar detayı ve zarif tasarımıyla kusursuz duruyor. Sivri burun ayakkabı ince şeritlerden meydana geliyor. Çeşitli ayak numaralarına uygun üretilmiş. Ofis ve özel davetlerde elbise kombinlerinizi tamamlıyor.

Eclipse Taba Kadın Topuklu Sandalet

Eclipse Taba Kadın Topuklu Sandalet ile tatilde de şık olabilirsiniz.  Değişik renklerde tasarlanan bu ayakkabılar son derece rahat ve şık duruyor. Her giyim tarzına uyan ayakkabı sentetik dereden üretilmiştir. 5 cm topuk boyuyla hem rahat hem de fazlasıyla güzel durur. Dolgu topuk olması yürürken rahat etmenizi sağlar.

Provoq Nude Kadın Ayakkabı

Provoq Nude Kadın Ayakkabı son derece şık bir görünüme sahip. Uç kısmında ve boğazında zımba detayları olan bu ayakkabılar farklı stilleri tamamlama için kullanılabilir. İnce topuklu olan ürünün uç kısmı kapalı ve sivri burundur. Boğaz kısmında ise zarif toka yer alır. Sentetik deriden üretilen ayakkabı 11 cm topuk boyuyla açık stiletto hayranlarına hitap eder.

Provoq Siyah Kadın Ayakkabı

Provoq Siyah Kadın Ayakkabı 10 cm ince topuğu ila çok şık duruyor. Her kadının dolabında mutlaka bir tane olan rugan stiletto anın kurtarıcısı olabiliyor. Bu ayakkabılar özel davetlerde, şık akşam yemeklerinde ve iş toplantılarında kıyafetinizi tamamlıyor. Her ortama uygun olan ayakkabılar sivri burun tasarıma sahip.

Her zaman en kaliteli ürünleri sunan Ayakkabı Dünyası ile en şık siz olabilirsiniz. Davetlerde, ofiste yahut günlük hayatta tarzınızla fark edilmeniz hiç de zor değil. Birkaç saniyede https://www.ayakkabidunyasi.com.tr/ üzerinden ışığınız artıracak ürünlere sahip olabilirsiniz.


editor

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler