Avon yılların deneyimiyle geliştirdiği zengin ürün içeriklerini sizlere sunuyor. Devamlı kendini yenileyen marka her zaman daha iyisini üretiyor. Marka güneş koruyucularını makul fiyatlardan almanızı sağlıyor.

Avon Care Sun+ Shine Güneş Kremi

Müşterilerinin cildine önem veren Avon güneş kremleriyle üstün koruma sağlıyor. Avon Care Sun+ Shine Güneş Kremi çift etkili bakım sağlıyor. Yüzünüzü güneşten korurken aynı zamanda yağlı görünümünden de kurtarıyor. UVA/ UVB koruması sağlayan ürün suya dayanıklıdır. Dermatolog onayı olan güneş kremi, yağ içermeyen matlaştırıcı özelliğiyle cildinizin daha sağlıklı olmasına yardım ediyor.

Anew Güneş Koruyucu Sprey

Güneş ışınlarının zararlarında korunma için koruyucu kullanımı önemlidir. Anew güneş koruyucu sprey SPF50 özelliği ila etkili korumayı size sağlar. Sprey olması uygulama kolaylığı sağlamaktadır. Güneşin yaşlandırıcı etkilerini önleyen ürün yüz ile boyun bölgesine uygulanır.  Güneşe çıkmadan 15 dakika önce uyguladığınız spreyin üzerine makyaj yapabilirsiniz.

Avon Care Sun+ Moisturising Güneş Koruyucu Losyon

Güneşten korunmada sıkça kullanılan ürünlerden biri, Avon Care sun Moisturising güneş koruyucu losyon SPF30′ dur. Suya direnci olan bu ürünü kullandıktan sonra 120 dakika koruma altında olursunuz. UVB/UVA geniş spektrum koruma sunan losyon aynı zamanda pürüzsüz ve çok daha yumuşak bir cilde kavuşmanızı sağlıyor. Güneşe çıkmadan önce uygulanan losyon denizin tadını çıkarmanızı sağlamaktadır. Ürün hoş kokusu ve cildi ağırlaştırmayan dokusuyla müşterileri mutlu eder.

Avon Care Sun+ Shine Güneş Kremi

Cilt koruması, güneşin yakıcılığının arttığı yaz aylarında daha da önemli hale geliyor. Avon Care Sun Shine güneş kremi, serinleme için havuz ya da denize giderken yanınıza almanız gereken ürün olmalıdır. Hassas ciltlere özel formülle üretilen ürün SPF30 koruması sağlamaktadır. Dermatolog testlerinden geçmiş olan kremde Derma360 teknolojisi kullanılmıştır. UVA/ UVB koruması sağlayan ürün suya dirençlidir. Yüze uygulanan krem, güneş ışınlarının etkisini azaltırken cildinizi nemlendirmektedir.

Her zaman müşteri memnuniyeti sağlayan Avon’ da güneşten koruma ürünleri uygun maliyetlidir. İstediğiniz formda koruyucuyu uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Güneşin zararlı ışınlarına maruz kalmama için https://kozmetik.avon.com.tr/ adresinden kremlerinizi alın.


editor

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler