Özel ve anlamlı mücevherat parçası yaratmanın heyecan verici yolu Ariş Pırlanta ile kendi tektaşını tasarlamak. Sevdiğinizle olan bağınızı daha da güçlendirecek hediye özelleştirilebilir tasarım seçenekleri ile herkesin tarzına ve bütçesine uygun.

Pırlanta Erkek Yüzük Altın Gümüş

Şıklıkla zarafeti bir araya getiren pırlanta erkek yüzük altın gümüş kaliteli malzemelerle tasarlandı. 925 ayar gümüş kullanılarak üretilirken ağırlığı 9.10 gram. Kırmızı altın kullanılırken altın özelliği 14K. Göz alıcı pırlantası 0,05 karat, yuvarlak kesimli ve G renk kategorisinde.

Berraklığı SI/VS seviyesinde olduğundan dolayı ince detaylar zorlukla fark ediliyor. Tasarımıyla büyülerken küçük boyut yüzüğün hem zarif hem de incelikli görünüşünü öne çıkarıyor. Erkeklerin tarzını motiflerle tamamlıyor böylelikle özel günlerde veya unutulmaz anlarda ayrıcalık kazandırıyor.

Pırlanta Şifa Meleği İsrafil Bileklik

İnce ve zarif yapısıyla dikkat çeken pırlanta şifa meleği İsrafil bileklik 14 ayar beyaz altın kullanılarak özel tasarlandı. 067 gram ağırlığındaki ürün 15.5 cm uzunluğunda. Değerli pırlanta taşlarla tasarlanan üründe taşların her biri 0,01 karat büyüklüğünde. Yuvarlak kesimli pırlantalar takıya zarafet katıyor.

El emeği ürün, iyileştirici enerjiyi simgeleyen evrenin iyileştirici güçleriyle bağlantı kurmayı amaçlayan yeşil renkte. Üzerindeki güneş sembolü yaşam enerjisi ile birlikte iyileştirme güçlerini temsil ediyor. Bilezik her türlü hastalığı şifalandırmak için kullanılabilecek özel enerji taşıyıcısı olarak tasarlandı.

Pırlantalı Altın Tüy Kolye

Meleklerin ışıltısını taşıyan benzersiz pırlantalı altın tüy kolye, 1.5 cm boyutundaki altın tüy detaylarının yanı sıra 0,4 cm genişliğindeki ana süslemeyle dikkat çekiyor. 14 ayar kırmızı altından üretilmiş olması lüks ve kaliteyi bir araya getiriyor. Altın tüyler meleklerin sembolik varlığını yansıtarak kadınlara koruma hissi veriyor.

Toplam 0,02 karatlık 10 adet pırlanta taşı, F renk, SI berraklık özelliklerine sahip. Yuvarlak kesimleri taşlara benzersiz parlaklık katıyor. 42 cm uzunluğundaki zincirle birlikte sunulması rahat takma imkanı sağlıyor. Özel anlara ışıltı katarken zarafet ile estetiği sayesinde her türlü kıyafeti tamamlıyor.

Kesim, renk, karat ağırlığı, berraklık gibi özelliklerle oynayarak tamamen kişiselleştirilmiş taş seçimi yapabilirsiniz. Uzman tasarımcılarla işbirliğimiz sayesinde hayalinizdeki tek taşı gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Unutulmaz anlar için özel tek taş kapılarını arispirlanta.com adresini ziyaret ederek aralayabilirsiniz.


editor

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler