Emel Pırlanta eşsiz tasarımlarıyla aşkı somutlaştırıyor. Boynunuzda, bileklerinizde ya da ellerinizde sevginin kanıtlarını görmenizi sağlar. Marka kişilerin eşlerini mutlu etmeleri için yüzlerce benzersiz tasarımı uygun fiyatlara sunuyor. Saatler, bileklikler ve pırlanta tasarımlar eşinize verdiğiniz değeri göstersin.

Karat Pırlanta Baget Kolye

Karat Pırlanta Baget Kolye eşinize hediye edebileceğiniz zarif bir tasarım. 8 ayar beyaz altın kolyede 3 adet baget kesim pırlanta yer almaktadır. Ayrıca kolyede 6 tane F renginde pırlanta taşlarda bulunur. Doğum günü veya içinizden geldiği için eşinize hediye edebilirsiniz. Küpe ve yüzükle set yapma şansınızda bulunuyor.

Pırlanta Safir Yüzük

Pırlanta Safir Yüzük üzerinde mavi safir taşıyan şık bir tasarım. Halka kısmı beyaz altın olan yüzük 14 ayardır. 0.61 karat damla şeklinde taşı bulunan yüzüğü alarak eşinizi mutlu edebilirsiniz. Mavi taşın etrafında 0.06 karatlık 10 adet yuvarlak kesim F renginde pırlantalarla bezelidir. Herhangi bir özel gün için ya da sevdiğinizi gösterme amacıyla eşinize hediye edebilirsiniz.

Karat Pırlanta Çelik Kol Düğmesi

Karat Pırlanta Çelik Kol Düğmesi kadınların eşlerini mutlu etmek alacağı hediyelerdendir. Üzerinde 0.64 karat 12 adet taş olan bu kol düğmeleri beyaz çeliğin ışıltısını taşıyor. Düğmelerdeki pırlantalar SI berraklığında F renk taşlardır. El işçiliği olan bu kol düğmeleri kocanıza ya da nişanlınıza aşkınızı gösterme için iyi bir seçim.

Karat Baget Pırlanta Yüzük

Karat Baget Pırlanta Yüzük, gösterişli tasarımları seven kadınlar için fazla doğru bir seçim. 1.25 karatlık taşlarla bezeli bu yüzük özel günlerde eşinizi mutlu etmenizi sağlar. Yüzüğün kaş kısmında 72 adet baget kesim pırlanta yer alır, halka kısmı ise 22 adet yuvarlak kesim pırlantalar bulunur. Oldukça şaşalı duran tasarım eşinize güzel bir evlilik yıl dönümü hediyesi olabilir.

Hediye alması gereken her zaman erkekler değildir. Onların da sevildiklerini duymaya ya da hissetmeye ihtiyaçları vardır. Emel pırlanta ile aşkınızı göstermek için benzersiz tasarımları  https://www.emelpirlanta.com/ adresinden alın.


editor

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler