Ariş, mücevher sektörüne yön veren ve aşkı somutlaştıran köklü bir markadır. Tüm kadınlara hitap eden eşsiz takı tasarımlarından oluşan setleri müşterileriyle buluşturuyor.

0.12ct Elmas Baget Yüzük

https://www.arisdiamond.com/diamant-ringe/baguette-sshliff-ringe/urun/1837

0.12ct elmas baget yüzük, 2 gram beyaz altın ve iki farklı kesim elmas taşı buluşturur. Baget ve parlak kesim yapılan elmaslar göz kamaştırıyor. Kusursuz bir tasarıma sahip olan yüzük, 0.21 CT Baget Pırlanta Küpe ve 0.10ct Elmas Baget Kolye set olarak alınabiliyor. Şık ve modern çizgilere sahip set özel günlerde hediye olarak alınabilir. Zarif tasarımı hem günlük hem de özel davetlerde kullanım için uygundur.

0.16 kt Siyah Beyaz Elmas Zincir

0.16 kt siyah beyaz elmas zincir, armut öğütme ve parlak kesim teknikeriyle kesilmiştir. Beyaz altın ve siyah elmasların uyumunu kullanma tasarım son derece hoştur.  Kolyenin ortada beyaz elmas ve çevresini saran siyah 0.08 ct elmas yer alır. Zinciri beyaz altın olan tasarım 0.34ct siyah beyaz pırlanta küpe ila zarif bir set yaratır. İster set isterseniz tek kolyeyi eşinize hediye edebilirsiniz.

0.03ct Elmas Kalp Anahtar Bilezik

0.03 ct elmas kalp anahtar bilezik sıkça tercih edilen bir modeldir. 6.54 gram kırmızı altın ve 0.03 ct olan 6 tane pırlanta/ elmastan oluşmaktadır. Oldukça modern çizgilere sahip tasarım günlük kullanıma uygundur. Tek parça alınabileceği gibi 585 Rose Gold anahtar kalp kolye ila set halinde alınabilir. Hoş bir uyum sağlayan ikili sevdiklerinizi mutlu etme için güzel bir seçenektir.

0.18ct Siyah Beyaz Pırlanta Küpe

Beyaz altın içeren 0.18ct siyah beyaz pırlanta küpe parlak kesimdir.  G rengindeki taşlarla bezli olan tasarımı gösterişlidir. Daha modern çizgiler taşıyan bu küpelerin elmas netliği Sİ değerindedir. Küpe, siyah taşları 0.11 ct ve elmas kısmı 0.07 ct olarak üretilmiştir. Hediye için şık ve zarif bir tercihtir. Ayrıca 0.31 ct siyah beyaz elmas yüzük ila 0.17 ct siyah beyaz elmas zincir kolye seti olarak satılmaktadır.

Ariş, tasarımlarında sertifikalı taşlar kullanmaktadır. Dolayısıyla sevgi ve aşkı yansıttığı ürünlerinin kalitesini kanıtlar. Hepsi birbirinden güzel ve garantili setleri https://www.arisdiamond.com/ girerek alın.


editor

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler