Emel Pırlanta, mücevher tutkunları için kusursuz bir başlangıç sunuyor! Ocak ayında başlayan muhteşem indirimleri kaçırmayın. En özel anlarınıza değer katacak yüzlerce şık tasarım, sizleri bekliyor. Fırsatlarla göz alıcı mücevherler ile hayalinizdeki parıltıya kavuşun!

0.96 Karat Pırlanta Baget Mineli Göz Kolye

Zarif 0.96 karat pırlanta baget mineli göz kolye, incelikle tasarlanmış bir mücevher şaheseri olarak öne çıkıyor. Mineli göz motifleri, kolyenin estetik değerini artırarak benzersiz bir şıklık sunuyor. Kolyenin odak noktasında bulunan pırlanta, 0.07 karat ağırlığında olup, F renk ve SI berraklık özellikleriyle ışıltılı bir görünüm sergiliyor.

Yuvarlak kesim tekniği, pırlantanın parlaklığını en üst düzeye çıkararak dikkat çekici bir detay sunuyor. Ayrıca baget kesimde kullanılan 0.89 Karat pırlanta, F renk ve SI berraklık ile kolyeye sofistike bir zarafet katıyor.

0.95 Karat Pırlanta Yakut Yüzük

0.95 karat pırlanta yakut yüzük, zarafetin ve lüksün mükemmel kombinasyonunu keşfetmenizi sağlıyor. Yüzük, 40 adet 0.25 karat yuvarlak kesim pırlantanın etkileyici parlaklığıyla öne çıkarken 36 adet 0.15 karat baget kesim pırlanta detaylarına zarafet katıyor.

Yedi adet 0.60 karat Yakut – Glass Filled taşı, yüzüğe eşsiz bir görünüm ve renk katıyor. 3.72 gram ağırlığındaki yüzük, 14 ayar sarı altınla ustalıkla işlenmiş. Hem gündüz hem de gece etkinliklerinde şıklığıyla fark yaratan mücevher özel anlarınıza değer katacak.

0.35 Karat Pırlanta Kalp Küpe

0.35 karatlık pırlanta kalp küpe, gerek zarifliği gerekse benzersiz tasarımıyla dikkat çekiyor. 2.50 gram ağırlığındaki bu zarif takı, yüksek kaliteli 14 ayar beyaz altın kullanılarak özenle üretildi.

Küpeler, toplamda 80 adet yuvarlak kesim pırlantayla zenginleştirilmiş olup her biri 0.35 karat büyüklüğünde ve F renk skalasında bulunan pırlantalarla süslenmiştir. Bu özel küpelerin berraklık seviyesi SI yani göz alıcı bir parlaklık sunar. Şıklığı ve kalitesiyle öne çıkan takı, her anı unutulmaz kılacak etkileyici bir mücevher.

Sevgililer Günü’ne özel romantik koleksiyonlar, zarafetinizi vurgulayan modern tasarımlar ve daha fazlası indirimlerle sunuluyor. Emel Pırlanta eşsiz ürünleri, kalitesiyle ve zarafetiyle öne çıkıyor. Unutulmaz bir hediye ya da kendinizi şımartmak için www.emelpirlanta.com’u ziyaret edin.


editor

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler