Advertstore.net elektronik ürünlerde uygun fiyatlar uygulayan internet sitesidir. Akıllı saat, televizyon, ses sistemleri gibi ürünlerin satışını yapmaktadır. 2015 yılında kurulan platformda son teknoloji ürünleri buradan bulabilirsiniz. Platform, hayatınızı kolaylaştıracak tasarımları size güvenle ulaştırır.

Advertstore.net En İyi Ürünleri!

T-Watch

T-Watch gerçek zamanlı saat, toz geçirmeyen 5ATM, darbeye dayanıklıdır ve su geçirmez. Fitness- sağlık takibi, kalori, adım sayma benzeri aktivitelerin izlenmesini sağlamaktadır. Android ile İOS sistemlerine saatinizi bağlayabilirsiniz. Karbon kaplama dayanıklılığı kullanım ömrünü uzatır. Siyah rengi, gümüş detaylarıyla kalitelidir. Spor kıyafetlerinizle kusursuz bir uyum yakalar.

AndroidTV

Kullanıcılara sesli arama, oyun oynama gibi özellikler sunmaktadır. Netflix, Twitter, youtube, Twitter’ de gezinme imkanı vermektedir. Dostlarınız ve ailenizle yeni oyunlar oynayarak eğlenebilirsiniz. Arkadaşlarınızla film izler, müzik dinlersiniz. Android 7.1 işletim sistemiyle internette gezinmenizi sağlayan taşıması kolay son teknoloji üründür. Kompakt tasarıma sahip AndroidTV ile her yerde film gecesi yaparsınız. 4 çekirdekli CPU sistemin yüksek performansla çalışmasını sağlar.

IOnic Spa Duşu

IOnic Spa Duşu iyonik mineral biyo taşlar kullanarak cildinizi pürüzsüzleştirme için suyu arındırmaktadır. Sprey ve sıcak buhar sayesinde evinizde sıpa deneyimi yaşatır. Standart duş başlığına monte edilerek kullanılan ürünün kurulumu basittir. Yüksek basınçlı su tasarrufu, çevre dostu yapıdadır. Ciltteki pullanmayı yok eder, hücre yenilenmesini sağlamada iyon mineral yorgunluğunu azaltma teknolojisini kullanır. Ürün banyonuzu spa merkezine dönüştürür.

SmokeSOS

Evinizin veya işyerinizin güvenliğini SmokeSOS sağlar. Akıllı duman dedektör modeli güvenilir, uzun ömürlüdür. Depo, fabrika, iş merkezi benzeri yerlerin yangın ihbar sistemlerinin en önemli parçasıdır. Fotoelektrik sensör teknolojik yenilikleri yansıtmaktadır. EN14604, Vds ila LPCB onaylı güvenli koruması sunar. Ailenizi koruma için ürünü düşük fiyatlarla alabilirsiniz. Çevre dostu ürünün pil ömrü 10 yıldır, 7/ 24 can ve mal güvenliği sağlıyor.

Advertstore.net piyasadaki popüler markaların ürünlerini düşük maliyetle sunmaktadır. Mükemmel ürün performansı, hızlı müşteri hizmetleri, kolay alışverişin adresi https://advertstore.net/?lang=en girin ihtiyacınız olan her şeyi hemen bulun!


editor

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler