Dünyanın en iyi kozmetik markası Avon kadınlara istediği her şeyi bulma, güzelliğini taçlandırma fırsatı veriyor. En çok bilinen ve en çok kullanılan ürünler zengin ürün gamı ve çeşitli kampanyalar ile birbirinden çekici. En son teknoloji kullanılarak geliştirilen ürünler kadınlarının gözdesi.

Anew Power Serum Ve Reversalist Hediye Cilt Bakım Seti

Cildi yenilerek güçlendiren Anew power serum ve reversalist hediye cilt bakım seti sadece bir haftada daha genç ve daha sağlıklı ışıldayan cilt görünümünü kazandırıyor. Cilt kolejeni korunurken yüzeyi yenileniyor üstelik tüm cilt tipleri ile cilt tonlarına uygun. Düzenli kullanıldığında yoğun nem sağlayarak yumuşak kalmasını destekliyor.

Kırışıklıklar ile mimik çizgilerinin görünümünde ciddi anlamda iyileşme yaşanırken çok daha canlı görünmesine katkı sunuyor. Esnekliği arttırırken hücreleri yeniliyor ve böylelikle genç görünümün yanında eski sıkılığa bir hafta gibi kısa zaman içerisinde geri dönülüyor. Gündüz kremi, power serum ve göz çevresi kremi ile aradığınız bakım seti.

Anew Reversalist Gündüz Kremi

30 ila 40 yaş kadınlar için ideal olan anew reversalis gündüz kremi üstün formülü ile sadece iki günde dolgunlaştırıcı etkisini hissettiriyor. Cildi tazelerken yaşlanma karşıtı nemlendirici yılları geri kazandırıyor. Protinol teknolojisi sayesinde ciltte kolejin üretimi artıyor ve böylelikle çok daha genç ve çok daha iyi bir görünüm elde ediliyor.

Cildi tazeleyip yeniden yapılandırmakla kalmıyor aynı zamanda güneşe karşı da koruyor. Ürünün ince çizgilerin görünümünü azalttığı aynı zamanda nemine iki katına çıkarttığı yapılan birçok klinik test ile kanıtlanmış durumda.

Avon Care Çay Ağacı Yaprakları Özleri Ve Kaolin Kili İçeren Matlaştırıcı Yüz Maskesi

Siz de cilt tipinize uygun maskelerle bakımınızı tamamlayabilirsiniz. Avon care çay ağacı yaprakları özleri ve kaolin kili içeren matlaştırıcı yüz maskesi her cilt için uygun. Cildi arındırırken nemlendirir bunun yanı sıra matlaştırıcı etkisi alır. Yüze uygulandıktan sonra kuruyana kadar beklenir ardından su ile durulanır. Çok kısa süre içerisinde cildin bakımını sağlar.

Konu yaşlanma karşıtı bakım ürünleri olduğunda Avon tek başına ihtiyacınızı karşılıyor. Birbirinden özel ürünler için yapmanız gereken tek şey kozmetik.avon.com.tr adresine tıklamak, benzersiz bir dünya sizi bekliyor.


editor

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler