Mankenlerin Zayıflama Sırları

19 Mart 2016 tarihinde eklendi, 2.318 kez okundu.

MANKENLERİN ZAYIFLAMA SIRLARI

Her zaman ideal kiloda, fit, kusursuz görüntüleri ile imrenerek baktığımız, ne yerlerse yesinler kilo almadıklarını düşündüğümüz mankenlerinde, zaman zaman fazla kiloları ile başları derde girebiliyor. Peki, böyle durumlarda mankenlerin zayıflama sırları neler, kendilerini nasıl forma sokuyorlar.

Su içmek

Mankenleri sık sık ellerinde su şişesi ile görürüz. Çünkü su içmek onlar için bir elışkanlık halindedir. Su içmek, vücuttaki toksitlerin ve ödemin atılmasına yardımcıdır. Bu yüzden mankenlerin zayıflama sırları ile ilgili ilk ve en önemli tavsiyeleri bu.

Porsiyonlar

Mankenler, porsiyonlarınızı küçük tutmanızı öneriyorlar. Bir çok manken bunu sağlayabilmek için, küçük tabaklarda yemek yediğini söylüyor.

Salatalar

Sofranızdan yeşilliği eksik etmeyin, hatta mümkünse bir öğününüzü sadece salatadan yana kullanın diyor ünlü mankenler.

Gazlı içecekler

Bir çok manken, gazlı içeceklerin tadını bile unuttuklarını söylüyorlar. İnsanlar genellikle içtikleri şeylerden aldıkları kalorileri farketmezler. Ancak gazlı içecekler farkında olmasanız bile içlerinde yoğun şeker sebebi ile çok hızlı kilo almanıza sebep olur.

Spor yapmak

Bir çok manken için spor yapmak, hayatlarının bir parçası. Ancak mankenler, eğer spor yapmak için imkanınız veya zamanınız yoksa o zaman hareketlerinizi çoğaltın önerisinde bulunuyor. Mesela merdiven çıkabilir yada hergün düzenli olarak yürüyüş yapabilirsiniz.

Mankenlerin zayıflama sırları, aslında bizden çok da farklı sayılmaz. Bu küçük önerileri dikkate alıp, hayatınızda ufak değişiklikler yaparsanız, sizde kendinizi forma sokabilirsiniz.

Etiketler:


adx


Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git