Sizinle Flört Ettiğini Nasıl Anlarsınız?

30 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 3.284 kez okundu.

Yeni tanışan insanlar karşısındaki kişinin kendisiyle flört edip etmediğini merak eder. Bu konuda özellikle karşınızdaki kişiden hoşlanıyorsanız onun sizinle flört edip etmediği çok merak edersiniz. Ancak bu durum çok da anlaşılabilir bir şey değildir. Örneğin erkekler karşısındaki kadının her hareketini flörtleşme olarak algılayabilir. Kadının bir gülmesi bile erkek için flört ediyor anlamına gelebilir. Bunun yanı sıra kadınlar ise karşısındaki erkeğin flört edip etmemesinde biraz sakin kalıyor. Kadınlar erkeklerin flört edip etmemesini zamana bırakarak uzun vadede karar veriyorlar.

Flörtün bir çok göstergesi vardır. Ancak bu durum erkek ve kadınlarda farklılık gösterebilir. Bir kadının flört ettiğini anlamanız için bir takım hareketlerini kontrol edebilirsiniz. Kadınlar abartılı şekilde tepki vermedikleri zaman ben zamirini çok sık kullandıkları zaman geçiştirmelerden kaçındıkları zaman dengesiz bir ses tonuna sahip oldukları zaman ve normalden daha çok seste kahkaha attıkları zaman flörtleşmiş oluyorlar.

Erkeklerin Flört Göstergesi

Erkeklerin flört göstergeleri de birbirinden farklıdır. Ancak genel olarak bir takım durumlar ortaktır. Örneğin karşınızdaki erkek size çok sık soru soruyorsa sizi tanımak istediğiniz belli ediyordur. Aynı zamanda sesini ince bir seviyeye alıyorsa da bu flörtleşme anlamına gelir. Cümlelerinde cinselliğe yaklaşan kelimeler bulunduruyorsa bu da flörtleşiyor anlamına gelir. Sen ya da ben değil de biz zamirini çok sık kullanmaya başlamışsa bu da flört ediyor anlamına gelir.

Etiketler:


adx


Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git