Bir ilişki yaşadığınız zaman erkek arkadaşınızın bu ilişkiyi saklaması oldukça can sıkıcı bir durumdur. Nedenin neler olabileceğini merak etmeniz ve üzülmeniz ise durum karşısında oluşan doğal bir durumdur. Erkek arkadaşınız ilişkinizi saklamasına sebep olarak görebileceğiniz durumlardan bazıları şunlardır.

Ortak Arkadaşların Haberlerinin Olmasını İstememe

Bazı durumlarda çevrenin yorumlarıyla karşılaşmamak için işi belli bir süre duyurmamak en iyi sonucu verebilir. Yakın çevrenin meraklarıyla ilişkinin zarar görmesini istemeyen erkek ortak arkadaşlarına ilişkiyi duyurmayabilir.

Aile Onayına Karşı Endişe

Geleneksel aile yapısına sahip olan erkekler bazı durumlarda ilişkinin duyulmasında çekingen olabiliyorlar. Bunun için aileye doğru yaklaşılacak vizyonlar önemlidir.

Duygularından Emin Olmama Hali

Zamanla duyguların netleşmesini isteyen erkekler herkese duyurmayı değil kendisinin de durumdan emin olmayı isteyebilirler.

Başka Yeni Bir İlişkiyi Bitirme

Yeni bir ilişkiden çıkan erkeklerin ilişkisini duyurmamasında sebepler eski insanların incinmemesi yanında onları düşlemek yer alabilir. Bu durum dışında ise eski kız arkadaşlarının yeni kız arkadaşlarına olumsuzluklar yaşatmamak istemesi de ilişkiyi duyurmamasına sebep olarak gösterilebilir.


editor

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler