Aldatma Yaşanılan Evliliği Kurtarma

Aldatma, kişinin partnerine ya da eşine ihanet etmek olarak adlandırılmaktadır. Aldatma çoğu kişiler tarafından affedilemez bir durum olarak görülse de bazı kişiler için kurtarma yollarının arandığı bir durumdur.

Aldatma Sonrasındaki İletişim Nasıl Olmalıdır?

Kişi partnerine ya da yakın çevresinde ki bir kişiye ihanet etmişse sonrasında ki iletişimde oldukça güçlü olmalıdır. Anlık olarak yapılan bir hata sonrasında partnerinize değer vererek ve bunun göstererek işe başlanılması gerekmektedir. Fakat bu sıradan bir değer ya da ilgi değil oldukça hatanın farkına varılmış bir değer olmalıdır. Yapılan fedakârlıklar, kendinizden verdiğiniz ödünler ve buna benzer durumları eşinize göstererek güçlü bir iletişimle aldatma yaşanılan evliliği kurtarma yolu olabilir.

Aldatma Sonrası Kabullenmek

Partnerinizle yaşanılan aldatma sonrasında evliliğini kurtarmak isteyenler için durumu kabullenip bundan sonra ki ilerleyişte birbirlerine karşı olan güvenin yeniden kazanılması sağlanmalıdır. Partnerler birbirleriyle yüzleşip durumu kabul edip ardından geri dönmeden, ileriye bakarak planlar yapmalılardır. Burada önemli olan kabullenişin tamamlayıcı bir nitelikte olmasıdır.


editor

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler