Erkekler bir kadından hoşlandığın zaman hoşlanma belirtisi olarak bazı durumları sergilemektedirler. Bu belirtileri kimi zaman anlaşılır olsa da kimi zaman oldukça belirsiz olmaktadır.

TEST DENEME

Bir Hoşlanma Belirtisi Olarak Konuşmalar

Bir erkek sizinle iletişim halindeyken sizin gittiğiniz yerler hakkında, görüştüğünüz arkadaşlarınız hakkında detaylı sorular soruyorsa burada konuşmalara dikkat etmek bir belirtidir.

Beklenmedik Hediyeler İle Hoşlandığını Belli Etmek

Beklenmedik anda gelen beklenmedik hediyeler de bir hoşlanma belirtisi olarak gösterilmektedir. Hiç beklemediğiniz anda bir kutu çikolata ya da hiç beklemediğiniz anda gelen minik bir hediye size karşı boş olmadığını göstermektedir.

Jest Ve Mimikler

Bazı erkekler konuşarak hoşlanma belirtisi gösterirken bazıları da bunu jest ve mimiklerle sağlamaktadır. Bir göz hareketi, bir el hareketi ya da jest ve mimiklerin karşı tarafa gönderdiği hareketler hoşlanma belirtisi olmaktadır.

Çevredeki İnsanlara Olan Yakınlık

Çevrenizdeki insanlara örneğin ablanıza, abinize ya da sizin yakın arkadaşlarınıza yakın davranıp onları tanımak istiyorsa bu davranışta erkeklerin hoşlanma belirtileri arasında kesinlikle yer edinmektedir.


editor

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler