Gözaltı Işık Dolgusu

29 Aralık 2018 tarihinde eklendi, 1.464 kez okundu.

Göz altında yer alan morlukların ve çöküklüklerin tedavi aşamasında kullanılan dolgu materyallerinin sağlık üzerinde herhangi bir olumsuz etkisi bulunmamaktadır. Diğer tedavi yöntemlerine göre çok daha net bir etki sağladığı da ayrıca belirtilmelidir. Kullanılan maddelerin dermatolojik olarak test edilmiş olması da işlem kalitesini artıran detaylar arasında bulunmaktadır.

Kalıcılık: Dolguların en önemli özelliklerinin başında kalıcı bir yapıda olmamaları ve yenilenebilir olmaları gelmektedir. Sonuçtan memnun olmamanız durumunda işlemi yeniden tekrarlatabilir ya da uygulamaya bir son verilebilmektedir. Kısıtlayıcı ya da kalıcı herhangi bir faktörün olmaması bu noktada kişiler en çok memnun eden detaylar arasındadır. İşlemin etkisi 6 ay içerisinde yol olacaktır. Daha kalıcı olan dolguların kullanılması durumunda en fazla 2 seneye kadar kalıcılığın artırılabildiği de bilinmektedir.

İşlem Detayları Nelerdir?

Gözaltı ışık dolgusu nerede yapılır; Ankara ve İstanbul gibi büyük şehirlerde konusunda uzman olan kişiler tarafından sıklıkla işleme alınmaktadır. Uygulama mekanı ve operasyonu gerçekleştirecek olan kişinin uzmanlık seviyesi de işlem sonucunu direkt olarak etkileyecek detaylar arasında kendini göstermektedir.

  • Yarı çapraz bağlı HA, deri yeniden yapılandırma kompleksi, lidokain adı verilen 3lü bir karışım uygulanmaktadır. Bu karışım içerisinde yer alan her maddenin alerjik reaksiyon konusunda test edilmiş olması da memnuniyet veren detaylar arasında bulunmaktadır.
  • Oluşturulan karışım göz altıda yer alan halkaya 0.5 milimden çok daha az enjekte edilmektedir. Bu şekilde şişliğin ve ödemin en aza indirilmesi mümkün kılınmaktadır.
  • İdeal visko elastikiyetin kazandırılması için gerekli olan önlemler uzmanlar tarafından alınmaktadır. Göz altında yer alan halkaların giderilmesi kadar derinin elastikiyet ve gençlik kazanmasına da önem verilmektedir.
  • Kullanılan maddelerin özelliklerine bakıldığı zaman doku üzerinde baskı oranını en aza indirdiği görülmektedir. Bu baskının az olması meydana gelebilecek olan ödem riskini de en aza indirmeyi mümkün kılmaktadır.
  • Göz pınarlarında meydana gelen defeksiyonlara kadar bütün detayların kapsamlı bir biçimde gözden getirildikten sonra göz yapısının çok daha genç bir hale getirilmesi mümkün kılınmaktadır.

Etiketler:


dfp


adx


Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git