Avon’dan Makyaj Malzemeleri ile mükemmel ve şık görünümlere ulaşmak çok kolay. Unutmayın çirkin kadın yoktur! Bakımsız olan kadın vardır. Kendinize bakmanız için, cebinizin dostu olan ürünler ile karşınıza gelen platformu incelemek ister misiniz?

Ultra Kremsi Ruj – Çiçekli Koleksiyon Botanic Bloom

kozmetik.avon.com.tr kadınların makyajları ile yüzlerine baharı sunacak.

Ultra Kremsi Ruj – Çiçekli Koleksiyon Botanic Bloom; İncelenen ürün dark nude renge sahiptir. Ancak ürün; toplam 5 ayrı sunduğu pastel renk tonlara sahip bir model ile karşınıza çıkıyor. Bu sayede zevkinize göre en uygun olan ya da teninize en uygun olan ürünleri seçmenize olanak tanıyor. Doğal bitki özlerinden gelen besleyici yağlar ile geliştirilen formül sayesinde, kremsi olarak formül edilmiş bir üründür. Hoş ve pastel tonlara sahip dudak renkleri ile buluşmak, sizinde hakkınız olacak.


True Colour Mat Görünüm Veren Sıkıştırılmış Pudra

kozmetik.avon.com.tr yağlı ciltlerin de şık durmasına vesile olacak.

True Colour Mat Görünüm Veren Sıkıştırılmış Pudra, 2 ayrı renk tonu ile karşınıza çıkarak; teninize en uygun rengi seçmenize olanak tanır. Ürün mat görünüm vermeyi sağlar. Genel olarak birçok cilt tipi ile uyumlu olan model, mat bir görünüme sahip olan cilt şekli sağlayacaktır. Avon True Color IQ teknolojisi ile üretilen model, fondoteni sabitleyici bir formül olarak karşınıza çıkar.

Avon True Perfect Wear Dörtlü Göz Farı

kozmetik.avon.com.tr gözlerin şık ve ışıltılı duruşları için yardımcı olacak ürünleri ile karşınıza geliyor.

Avon True Perfect Wear Dörtlü Göz Farı, 6 renk far modeli ile; zevklere göre seçim hakkı sunacaktır. İncelenen model; pembe renk tonları sunularak, karşınıza çıkar. Ürün, üstün pigmentlere sahip olarak; yoğun renkler veren bir model olarak gözlerinizde mükemmel bir duruş sağlayacaktır. Ürünü ayrı renkler olarak kullanabileceğiniz gibi; üzerinde bulunan sayılar ile 4 adımlı şekilde de kullanabilmenize olanak tanır.

Avon Bronze & Glow Yüz ve Vücut İçin Bronzlaştırıcı Jel

kozmetik.avon.com.tr yaz ayları için yanmadan, mükemmel şekilde bronzlaşmanıza yardımcı olacak ürünler sunuyor.

Avon Bronze & Glow Yüz ve Vücut İçin Bronzlaştırıcı Jel, jel formülü ile kolay ve pratik bir kullanıma sahiptir. Ürünün, farklı 2 renk ten modeli bulunur. Bronz görünmek için yazın kavurucu sıcaklarına ve güneşe ihtiyaç duymayacaksınız. Krem gibi kolayca uygulanan bir kullanıma sahip olan bu ürün ile teniniz sağlıkla bronzlaşacak. Jel formül sayesinde, sürülen alanlarda ağırlık oluşturmaz. Sürülen alanlarda ise kısa sürede bronz bir görünüm elde edilmesine olanak tanır. Ürün, yüz ve vücut için kullanmaya uygun olarak imal edilmiştir.

Avon True Color Açılıp Kapanabilen Dudak Kalemi

kozmetik.avon.com.tr kadınların her daim şık ve bakımlı olmasına yardımcı olacak ürünleri ile en büyük desteği olacak. Ürün, hafif ve kolay taşınabilir formlarda üretilmiştir.

Avon True Color Açılıp Kapanabilen Dudak Kalemi, 6 ayrı renk kombini ile değerli kadın müşterilerinin zevkine göre seçme hakkı sağlar. Bu sayede teninize ve zevkinize göre en doğru rengi kendi isteğinize göre alabilirsiniz. Ürün, dudakların belirgin olmasına olanak tanıyarak, öne çıkarır. Kalem formu ile kolayca uygulanan model, bu sayede taşıma kolaylığı da sunar. Açılıp kapanabilen şekilde tasarlanan yapısı sayesinde de ürün ucu, kırılmalara ve olası darbelere karşı korumalı şekilde imal olunmuştur.

kozmetik.avon.com.tr ile şık görünümlere ulaşmanız bir tıklamak kadar kolay. Hadi hemen tıkla, senin için özel olan ürünleri kaçırma.


editor

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler