Kadınların Güzellikleri Avon'a Emanet!

Makyaj, cilt bakımı, kişisel bakım, saç bakımı, parfüm ve birçok bakım setlerinin hepsi ve daha fazlası Kozmetik.avon.com.tr’de sizleri bekliyor. Güzelliğinize Avon bünyesinde sunulan ürünlerle, kaliteli bir dokunuş yapın!

Anew Koyu Halka Görünümünü Düzgünleştiren Göz Altı Kremi 2x10ml

Anew Koyu Halka Görünümünü Düzgünleştiren Göz Altı Kremi 2x10ml, mükemmel bir nemlendiricidir. Genel olarak yetişkinler için üretilen bir kremdir. Kapağı açtığınız anda iki farklı ürün karşımıza çıkıyor. Bunlar renk düzenleyici gündüz kremi ve rahatlatıcı gece kremi. Düzenli bir şekilde kullandığınız takdirde 2 günde farkı görebilirsiniz. Görünümünü düzgünleştiren gündüz kremi ve gece jeli ile hem göz altlarındaki halka görünümü, azalır. Hem de daha pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. Besleyici ürünlerdir. Çok az bir miktarda aldığınızda, bile yoğun kıvamını hissedebilirsiniz.

Oxypure Cilt Bakım Hediye Seti

Oxypure Cilt Bakım Hediye Seti, gün içerisinde cildinizde oluşan kiri tamamen arındırabileceğiniz mükemmel bir settir. Köpük temizleyici, nemlendirici ve koruyucu sprey nemlendirici ve koruyucu gündüz kremi olarak bulunuyor. Gece uyumadan önce cildinizdeki makyajı arındırmak ve uyku esnasında, cildinizin tazelenmese yardımcı olan bakım setidir. Avantaj ve indirimli fiyatı ile avon platformunda, sizleri bekliyor. Cildinizi beslediği gibi kırışık önleyici bir etkiye de sahiptir. Tamamen nemlendirme sağlıyor. Bununla beraber temizleme köpükleri hem gün içerisinde, hem de gece uyguladığınız takdirde net olarak etkileri görülebilir. Yoğun bir kıvamı mevcut. Bu yüzden uzun süreli kullanımda, tavsiye ediliyor.

Avon Care Nar Özlü Cilt Bakım Seti

Avon Care Nar Özlü Cilt Bakım Seti, çoğunluğun tercihinde olan bir üründür. Narın özünden alınan minerallerle, oluşturulmuştur. 3 farklı ürün mevcut. Bunlar nar özleri içeren vücut losyonu, nar özleri içeren el kremi, nar özleri içeren çok amaçlı krem. Nemlendirici krem, hem cilt hem için kullanılabilir. Vücut losyonu duş esnasında mükemmel bir şekilde sizi rahatlatır. Uzun süreli kullanımda etkilidir. Kuru bir cildiniz varsa ve yeterli oranda nemlendiremiyorsanız, avon’da sunulan nar özlü cilt bakım seti ile cildinizin istediğin nemliliği sağlayabilirsiniz. Cildi nemlendirdiği gibi besleyici bir yapısı da, mevcut. Bu konuda genel olarak tavsiye ediliyor.

Avon Euphoric Volume & Length Maskara

Avon Euphoric Volume & Length Maskara, bakışlarınızı daha çekici bir hale getirmek için tercihiniz olabilir. İndirimli ve avantajlı fiyatı mevcut. Daha hacimli kirpikler için yumuşak dokunuşlu fırçasıyla, tek tek ayırır ve kirpiklerinizin uzun bir görünümde olmasına yardımcı olur. Kesinlikle topaklanma yapmaz. Hassas gözler için idealdir. Aynı zamanda oftalmolojik olarak testten geçmiştir. Kirpiklerinizin olduğundan daha uzun, daha gür ve daha doğal bir görünümde olmasını istediğiniz takdirde makyaj çantasında yerini almaya hazır. Sağlık olarak testlerden geçtiği için kirpiklerinize en ufak bir zarar vermez. Avon’un genel olarak tercih edilen ve çoğunluğun tavsiyesinde olan ürünleri içerisinde, bulunuyor.

Anew Kaş Dolgunlaştırıcı Jel

Anew Kaş Dolgunlaştırıcı Jel, kaşlarınızın daha dolgun görünmesini istediğiniz takdirde tercih edebilirsiniz. Yaşlanma karşıtı formülle beraber üretilmiştir. İçeriğinde bulunan fiber formül, kaşlarınızın daha dolgun görünmesine yardımcı olur. Hem daha dolgun, hem de doğal bir görünüm için çoğunluğun tercihidir. Siyah renk seçeneği ile bulunuyor. Yoğun bir ürün, uzun süreli kullanımda sizin de tercihiniz olabilir.

Avon kadın, erkek kişisel bakımından saç bakımına, cilt bakımından daha fazlasına sahip olabileceğiniz birçok ürünü bünyesinde bulundurmaktadır. Kozmetik.avon.com.tr bünyesinde online olarak dilediğiniz ürüne, tek bir tıkla ulaşabilirsiniz. Avon ile güzellik bambaşka!


editor

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler