Cellfina Selülit Yöntemi

9 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 4.191 kez okundu.

Selülit tedavisinde en acısız ve uzun vadeli yöntemlerden biri Cellfina yöntemidir. Kiloyla, yaşla ve ırkla bir alakası olmayan selilüt, tetikleyici birçok sebepten kaynaklı olarak ortaya çıkabilir.  Kadınlık hormonları, genetik ve erkeklerden farklı olan baş dokularıyla doğrudan alakalı olan selülit, birçok kadının da korkulu rüyası.

Masajlar ve tropikal tedaviler pürüzlü görünümü azaltabiliyor ancak etkileri çok çabuk geçiyor. Amerikan Gıda ve İlaç Kurumu’na göre, selülitten kaynaklı görünümlerin iyileştirilmesini ve 1 yıldan fazla bir süreyle ortadan kaldırılmasını tamamen başarabilen ilk yöntem Cellfina yöntemi.

Cellfina Tedavisiyle Selülitlerden Kurtulun

Yurtdışında uygulanmaya başlayan bu yöntem, selülit tedavisinde büyük gelişmeler yaratıyor. Kilo kontrolü, bol egzersiz ve dengeli beslenmeyle desteklendiği zaman ise harikalar yaratıyor.

En geçerli ve en uzun vadeli yöntem olarak bilinen Cellfine yönteminin başlangıcında selülitleri oluşturan çukur bölgeler tespit ediliyor. İşaretlenen bölgeler tamamen uyuşturuluyor. Telefon büyüklüğündeki bir cihaz cilde tutuluyor ve cilt yüzeyinin altına minyatür bir bıçak yerleştiriliyor. Bıçaklar, problemli olan yağ dokularını keserek pürüzsüz bir silüet oluşturmaya yardımcı oluyor.

Bütün bu prosedür, işlem görecek olan alanın büyüklüğüne göre 1 saatten daha az bir süre içerisinde tamamlanıyor. Hassasiyet, ağrı ve yaklaşık olarak 3 gün sürebilecek şeklinde yan etkiler de mevcut. Bıçaklar oldukça küçük olduğu için, herhangi bir kanama görülmüyor. Görülen yan etkiler, birkaç gün içerisinde ortadan kalkmakla birlikte dengeli beslenmek ve spor yapmak tedavi sırasında oldukça yardımcı oluyor.

 

Etiketler:


adx


Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git