Evde Ne İş Yapılır

10 Nisan 2018 tarihinde eklendi, 2.717 kez okundu.

Reklam verenler web sitenize reklam yerleştirmek istediklerinde para kazanabilirsiniz. Ancak bundan önce sitenize iyi bir okuyucu kitlesi çekmeniz gerekiyor.

Blogunuza daha fazla ziyaretçi gelirse, reklam verenler ve diğer ev hanımlarına işveren firmalar reklamlarını blogunuza yerleştirmek isterken karşılığında size de ücret teklif ederler.

Bugün normal bir blog yazarı blog yazarak her ay birkaç yüz dolar kazanabiliyor.

İyi bir blog yazarı ayda birkaç bin dolara ulaşıyor ve kaliteli blogcuların sayısı da oldukça fazla. Hatta üst sınıf bir blog yazarı olursanız sadece bu işle hayatınızı devam ettirmeniz bile mümkün.

İhtiyacınız olan şey, günlük olarak iyi bloglar yazmak için tutku.

Çeşitli ürünlerin online olarak satışı

Ev hanımı ve annelerinin çevrimiçi olarak para kazanabileceği başka bir yol da var ve bu da internette ürün satmaktan geçiyor.

Kendi ürünleriniz yoksa, o zaman satın aldığınız diğer ürünleri satabilirsiniz. Normalde bu işe affiliate marketing denirdi. Ancak pazarlama kelimesi sizi korkutmasın.

Kesinlikle hiçbir pazarlama işi yapmak zorunda değilsiniz. Yapmanız gereken şey, bazı satıcılar adına ürünler satmaktır. Onları satabilecek durumda olduğunuzda satıcı üzerinden % 10 ila % 50 arasında bir komisyon alırsınız.

Daha çok yazılım, e-kitaplar ve diğer indirilebilir dijital ürünler olan eProduct’lara gitmenizi öneririz. Bunun avantajı, ürünlerin fiziksel bir ürün gibi müşterinin kapılarına teslim edilmesinden endişelenmenizin gerekmemesi.

Bu ürünleri bir önceki paragrafta bahsedilen bir blog kullanarak da kendi bloğunuzda satabilirsiniz.

Blog sahibi olmanım çevrimiçi ürünler satmaktan biraz farklı olduğunu lütfen unutmayın. Yazı yazma işinde iyi iseniz o zaman blog yazarlığı işine girişerek bir şeyler de satabilirsiniz. Bunu yapmaya karar verdikten sonra sadece bağlı bir kuruluş bulmanız ve pazarlık yapmanız gerekecek.

Etiketler:


adx


Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git