Fotoğraflarınızı Sergilemenin Yolları

14 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 4.881 kez okundu.

Eşleşen ve birbirine benzeyen fotoğrafları duvarlarınıza asmayı unutun! Daha eğlenceli ve dinamik yöntemler bulabilirsiniz. Galeri duvarları oluşturmak aslında zor bir iştir. Çünkü çerçeve boyutlarını ve renklerini birbirine uydurmak için çaba harcamanız gerekir. Üstelik doğru düzen ve fotoğrafları bulamazsanız, güzel bir etki yaratmanız neredeyse imkansızdır. Fotoğraflarınızı yerleştirdikten sonra, galeriye yeni fotoğraflar eklemek de oldukça zordur. O halde gelin hep beraber galeri duvarlar olmadan fotoğraflarınızı nasıl estetik bir biçimde sergileyebilirsiniz öğrenelim.

Karıştırın ve Eşleştirin

İlk iş olarak katmanlar kullanmayı deneyebilirsiniz. Bunun için duvara sağlam bir duvar rafı monte edin. Ardından çerçeveler içine ya da çerçeveler olmadan fotoğraflarınızı gelişigüzel ve üst üste bu raf üzerine dizin. Yeni fotoğraf eklemenin de çok kolay olduğu bu yöntem ile, eklektik ve sofistike bir görünüm yakalayabilirsiniz. Diğer bir yöntem güzel sanatlardan yardım almanızdır.

Bunun için ünlü ressamların elinden çıkma kaliteli tabloları ya da çizimleri kullanabilirsiniz. Fotoğraflarınızı tablo boyutunda bastırarak bir tuval eşliğinde sergileyin. Tripod bir ayağa tutturulmuş tuval üzerindeki fotoğrafınızı, odanız içerisinde vurgulamak istediğiniz her alana yerleştirebilirsiniz. Daha basit ve ucuz bir yöntem denemek isterseniz, duvarınıza boylu boyunca bir ip gerin. Ardından eğlenceli mandallar ya da renkli iğneler yardımı ile en sevdiğiniz fotoğraflarınızı bu ipe tutturun. Bu yöntem çocuklarınızın çizimlerini sergilemek için de harikadır.

Etiketler:


dfp


adx


Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git