Vintage eşyalar, üretildiği dönemin ruhunu taşıyan nadide parçalardır. Bu parçaların ev dekorasyonunda uyumlu bir şekilde kullanılması evlere farklı bir hava katar. Vintage yaşam tarzınızı evinizde de sergilemek istiyorsanız Deko Pasaj sizin için burada.

1970’s İtalyan Konsol Restore

İtalyan tarzının 70ler modasını evinize taşıyan 1970’s İtalyan Konsol Restore pirinçten yapılmış kulpları ve ayakları ile oldukça sağlam ve şık görünüyor. Dekoratif olması ile birlikte kullanışlı da olan bu ürün, kahverengi ve altın renginin muhteşem uyumunu yansıtıyor.

Yenilenmiş ahşabı ile çok iyi durumda görünen konsolun her bir kapağı için özel kilidi ve anahtarı bulunur. Bir bölmesi dört adet çekmeceden oluşur, farklı tasarımlı ev eşyaları seven insanların mutlaka edinmesi gereken bir üründür.

Pirinç Ayaklı Mermer Sehpa Takımı

Üç farklı boyutta sehpa içeren Pirinç Ayaklı Mermer Sehpa Takımı, 80lerin şıklığını evinize getiriyor. Sağlam pirinç ayakları evinize harika bir hava katar, mermer üstü ise kolay kolay eskimez. Hem kullanışlı hem şık vintage bir eşyam olsun diyorsanız bu takımı satın almalısınız.

Ev dekorasyonumuz ne kadar güzel olursa olsun sehpasız bir ev her zaman eksik görünecektir. Özellikle orta sehpalar evimizin tamamlayıcı aksesuarlarıdır. Bu sehpa takımı sayesinde tek bir dokunuşla evinizin havasını değiştirmek sizin elinizde.

Geometrik şekilli saat

Etrafındaki altın işlemesiyle görenleri kendine hayran bırakacak Geometrik şekilli saat başka dükkanlarda bulma imkanınız olmayan çok özgün bir ürün. Siyah ve altın renginin cezbedici uyumu ile renklendirilen saat en dekorasyonunuza hiç tahmin edemeyeceğiniz kadar çok yakışacak.

Vintage tarzı seven yakınlarınıza da alabileceğiniz harika bir ev hediyesi olacak bu ürün, baktıkça estetik duygularınızı kabartır. Fransız üretimi büyük ev saatlerinden ilham alınarak tasarlanmış bu eşsiz saate sahip olmak için sabırsızlanacaksınız.

Vintage boy aynası

Boy aynası deyince herkesin aklına farklı tarzlarda aynalar gelir. Ancak bu ayna aklınıza gelenden çok farklı bir tasarıma sahip. Evinize rüstik bir hava katacak olan Vintage boy aynası bebek pembesi rengiyle iç ısıtıyor. Gören herkesin sahip olmak isteyeceği bu ayna, güzelliğinizi pekiştiren çerçevesi ile her baktığınızda sizi mutlu edecek.

Alt kısmında bulunan dergilik çok orijinal bir fikir. Gazete, dergi ve kitaplarınızın derli toplu bir arada bulunabileceği bu ürün hem çok işlevsel hem de harika bir dekor. Eskitme tekniği ile boyanan sağlam çerçevesi bu aynaya bambaşka bir tasarım katıyor. Bu eşi benzeri bulunmayan tasarımlı ürüne bir an önce sahip olmak için acele etmelisiniz.

Beyaz vintage abajur

Sağlam porselen gövdesi ile sütlü kahverengi hasır şapkasının muhteşem uyumuyla Beyaz vintage abajur ister yatak odanızda başucu yardımcınız isterseniz de salonlarınızın dekorasyon tamamlayıcısı olarak kullanabilirsiniz. Bu kadar şık bir ürünün çalışıyor olması da ayrıca bulunamaz bir şans.

Hem evde hem işyerinde hem de hediyelik olarak kullanabileceğiniz bu porselen abajur, saflığın ve temizliğin simgesi beyaz rengi ile harika anlamlar taşıyor. Hem açık renk ev dekorasyonunuza uyacak hem de canlı renk ev dekorasyonunuzun göz yoruculuğunda durup dinlenebileceğiniz bir durak olacak. Sakin ruhunuzun bir yansıması olarak görebileceğiniz bu ürün hayal dünyanızda sizi uçsuz bucaksız diyarlara götürecek.

Vintage mobilya dendiğinde akla yaşanmışlıkların ruhuna işlediği ikinci el ürünlerden başka bir şey gelemez. İkinci el ürün alıcılarını güvenli bir ortamda satıcılarla buluşturan Deko Pasaj, sizin alışveriş yapma keyfinizi ikiye katlamak için çalışıyor. Tek bir tıkla https://www.dekopasaj.com/ adresine ulaşarak pazarlıklı alışverişin tadına varabilirsiniz.


editor

0 Yorumları

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler