Her bayanın aklında olan şey fazla kilolarından biran önce kurtulmak. Evet bir çoğunun aklında olan ama bir türlü gerçekleştiremedikleri şeydir zayıflamak. Neden yapamazlar peki? Ya zayıflamanın yollarını bilmiyorlardır yada uzmanlar tarafından kilo vermenin yollarına bir türlü ulaşamamışlardır.

Biz sizler için kapsamlı bir araştırma yaptık. Eğer fazla kilolarınızdan uzaklaşmayı ve zayıflamayı kafanıza koyduysanız yazımızı okumaya devam edin.

ZAYIFLAMAK İSTEYEN BAYANLAR İÇİNDİR…

Fazla kilolarınızdan kurtulmak ve sağlıklı bir şekilde zayıflamak istiyorsanız aşağıdaki maddelerden sizlere uygun olanları yapabilirsiniz. Uzman tavsiyeleri arasından özenle seçilmişlerdir.

**İlk başta psikolojik olarak kendinizi rahatlatın. Zayıf olduğunuz günlerdeki güzellik ve fiziğinizi aklınıza getirin. O günler sizin için bir hedef olsun.

**Yemek yerken dikkat etmeniz konulardan bir tanesi. 25 sn aralıklarla lokmanızı iyice çiğneyerek yutun.

**Hafta sonları alışverişe çıkıyorsunuzdur. Çıkmadan önce bir şeyler yiyin ve tok olun. Alışveriş sırasında alınan fast foodlar kilo almanıza sebep olur. Hem evden çıkmadan önce yediğiniz yemekleri alışveriş yaparken sindirebilirsiniz.

**Oturduğunuz anda yemekler yemeyin. En basiti tv izlerken veya bilgisayar başındayken abur cubur yeme alışkanlığınız vars abu alışkanlıktan uzaklaşın.

**Yemeklerde her zaman yediğiniz yemekten bir kaç kaşık azaltarak yeyin ve daha çok sulu yemekleri tercih edin.

**Yemekten sonra hava koşulları müsait ise mutlaka yürüyüş yapın.

**İşyerinde yada evlerinizde asansörler yerine mutlaka merdivenleri kullanın.

**Yemek yedikten sonra diş fırçalamayı kesinlikle unutmayın.

**Yemekten kısa bir süre sonra mutlaka çay yada bir şeyler içiyorsunuz. İçtiğiniz şeylerin yerini maden suyu alabilir.

**Çay içmeyi çok seviyorsanız mutlaka kullandığınız şeker miktarını azaltın. Yapabiliyorsanız çayı şekersiz için.

Yukarıdaki normal hayatta yapılabilecek olan şeyleri yaparsanız eğer emin olun kısa bir süre sonra zayıflamaya başladığınızı göreceksiniz. Şunu unutmayın zayıflamak için en önemli olan şey inançtır. Eğer ben zayıflarım yapabilirim inancınız varsa eski günlerinize dönmek çok kolay olacak.


admin

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler