Sıkı Kalçalar İçin Ne Yapmalı, Her bayan güzel ve seksi bir kalçaya sahip olmak ister. Selüloitlerin üstünde yer alan ve sarkık kalçanın hiç de cezbedici olduğunu söyleyemeyiz. Peki sıkı kalçalar için ne yapmalı? Bu sorunun cevabını, hiç değilse ipuçlarını bu yazımızda sizler için vereceğiz.

En önemli konu spor yapmaktır. Kardiyovasküler egzersizler yapmak kalça bölgenizi çalıştıracağı için sıkılaşmasında büyük rol oynayacaktır. Bunun yanı sıra araba, asansör ve yürüyen merdiven yerine yürümenizi öğreniyoruz; bacaklar ne kadar çok çalışırsa o kadar iyidir.

Beslenmenize her zaman dikkat edin ve protein değerlerinizi yukarıda tutun. Yavaş bir şekilde proteinle birlikte kalçanızın yumuşadığını ve sıkılaştığını fark edeceksiniz. Dinlenme de önemli konulardan bir tanesi. Gün boyu çalıştıktan sonra poponuzu rahat bir yere koyarak dinlendirmelisiniz.

Uygun kıyafet seçimi de önemli. Kalçanızı sıkıştıracak ya da çok bol bırakacak pantolon ya da etekler giymek yerine en ideal bedeninizi tercih edin. Bunların hepsini düzenli bir şekilde yaptığınız takdirde sıkı kalçalara sahip olmamanız için ortada hiçbir neden kalmıyor.

Güzel Kalçaların Sırrı Makalemizi de okumalısınız.


admin

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler