sevgilinizi değiştirmenin yolları, Eğer sevgilinizde sevmediğiniz bir yön, bir özellik varsa bunu değiştirmeye kalkışmak her zaman tehlikeli bir olmuştur. Zira hiç kimse başkasının zoruyla, ister sevgili ister aile ferdi olsun, değişmek istemez; bunu özgürlük kısıtlaması olarak görür. Yine de biz kadınların bu konularda inatçı olduğunu inkar edecek değiliz 🙂 Yardımımız da bu yüzden olacak, kadın dayanışması! 🙂 Bu yazımızda sizlere, sevgilinizin kalbini ve onurunu kırmadan onu nasıl değiştirebileceğinizi madde madde açıkladık. Zaten en fazla kıskançlığını, giyim tarzını ya da kibarlığını değiştirebilirsiniz.

Kıskanıyor mu?

Erkekler kıskanmasalar bir dert kıskansalar bir dert. Bu durum biz kadınlar ne istediğimizi bilmediğimizden kaynaklanıyor.
Şu önerimizi deneyin: “Rahatsız olduğun bir konu olduğunda benimle konuşmalısın. Böylelikle aramızdaki güvenin artacağını düşünüyorum.” Bunun gibi açıklayıcı konuşun ve alttan alın. Kıskançlık, önemli bir konudur ve güvenden kaynaklandığı için ilişkinizi zedeleyebilir; eğer sorun büyükse, bir uzmandan yardım alabilirsiniz.

Romantizmden Anlamıyor! Kaba Saba

Kendi romantizmimize uymadığında sevgilimizin romantik olmadığını düşünürüz fakat o kendine göre romantik. Ancak siz onu değiştirebilirsiniz!

Onun davranışlarındaki incelikleri farkettiğinizi gösterip, bu konudaki beğeninizi paylaşmanız, onu romantik biri yapmaya itebilirsiniz.

Bir de onun romantiklik anlayışını anlamaya çalışın. Romantiklik kavramını ona sorun ve bu konuyu birlikte tartışın. İnanıyoruz ki birlikte mutlu bir sonuca varacaksınız! Şimdide gelelim kaba saba hareketlerden kurtulmaya bu kaba adamı kibar davranarak yontun. Size kaba davrandıktan sonra hemen tepki vermeyin siz sakinliğinizi koruyun ve konuşmak için uygun zamanı bekleyin.En önemlisi ona öyle davrandığında nasıl hissettiğinizi anlatın ve empati kurmasını sağlayın. Eğer kavga etmeden konuşamıyorsanız profesyonel bir yardım alabilirsiniz.

Onun Giyim Tarzı

Giyim tarzı sizin için kötü olabilir fakat onun için tarz olabilir. Siz giydikleriyle değil, içindeki adamla ilgilisiniz. Ciddi bir durum söz konusu ise, kendi fikrinizin dinlenmesi için, “Kırmızı kravatın sana çok yakışıyor canım, istersen yardımcı olabilirim” gibi yaklaşımlarda bulunabilirsiniz.

Ona kıyafet seçiminde nasıl yardımcı olabilirsiniz? Onunla birlikte alışverişe çıkabilirsiniz burada asıl önemli nokta, kısa bir alışveriş olması, yoksa bir daha sizi yanında istemeyebilir. Gidilen yerde ben merkezli değilde eşinizinde fikri alınarak alışveriş sonuçlandırılmalıdır.

Giyim Tarzınıza Karışıyor!

Siz onun kıyafetlerine karışınca iyi o karışınca kötü. Hepimiz kadınız ve biz ondan değil, sizden yanayız, kadınlar her zaman haklıdır!

Kural sert yanıtlar yok! Esprili bir kadın olduğunuzu unutmayın ve mizahı işin içine katın. Diyelim ki mini etek giymenize söyleniyor. O sizi nasıl kızdırıyorsa sizde onu kızdırın. Mini eteğinizi giyin ve gülümsemenize devam edin.


admin

0 Yorumları

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler