sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık edin, Birinden uzun süre hoşlanmanıza rağmen halen size geri olumlu cevap vermemişse hemen ümidinizi kesmenize gerek yok. Demek ki onu etkileyecek şeyler yapmamışsınız. Böyle bir durumda yardıma bizim önerilerimiz yetişecek; tabi sizin kişi hakkında bilginiz ve zekanız da önemli rol oynayacak.

Gülümseyin! Gülümseme iki insanın arasında olabilecek en güzel hislerden biri. Siz ona güldüğünüzde o da size gülümseyerek karşılık vereceğinden o an yüz kasları yukarı doğru çekilecek. Kasların yukarı doğru çekilmesi demek ise zevk bağlantılı kimyasalların artmasını sağlar.

Genel olarak hareketlerini kopyalama yöntemine gidin. Ona benzer hareketler yaptığınızı gördüğünde beyni otomatik olarak sizi kendine yakın görecek ve birbirinize benzediğinizi düşünecek. Bu bilinçaltı oyununu kesinlikle deneyin.

Flört aşamasında hayatınızdaki olumsuzlukları ona anlatmayın. Mutlu olduğunuz konulardan bahsedin. Buradaki amaç, onsuz mutlu bir hayatınızın olduğu ve mutluluğunuz için ona muhtaç olmadığınızı düşünmesi…

Beraber vakit geçirmeye başladığınızda onun daha önce yapmadığı şeyleri yapmaya önem verin. Onun sizinle birlikte yaşadığı tüm ilkler, size karşı isteğini arttıracak ve size güzel hisler beslemesini sağlayacak.

Eğer sorduğunuz bir soruya cevap vermiyorsa ikinci kez sorunuzu tekrarlamayın. Eğer tekrara girerseniz onun gözünde baskıcı biri gibi görünebilirsiniz. Özellikle eski ilişkileri hakkında sorular sormamaya özen gösterin ve en önemli eski ilişkilerinizi ona anlatmayın. Eğer o sorarsa da fazla detaya girmeyin.

Erkekler kendine güvenen kadınları daha çok sever. Bu yüzden yanında kasılmamaya özen gösterin. Bir şey söyleyeceğiniz zaman lafı dolandırmadan bir çırpıda söyleyin. Erkeklerin doğasında da direk konuşma olduğu için sizden etkilenmemesi mümkün değil.


admin

0 Yorumları

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler