garsonlardan buluşan çiftlere öneriler, Bir erkekle yemeğe mi çıkacaksınız? Bu konuda tecrübeliyseniz başkasından bir öneri almanıza gerek yok, ancak ilkleri yaşıyorsanız mutlaka tecrübelilerden yardım almanız gerektiğini belirtelim. Bunun yanı sıra dikkat edilmesi gereken farklı bir nokta da var. Garsonlar… Garsonlar tüm buluşmanız boyunca sizin baş ucunuzda duruyorlar ve her şeye tanıklık ediyorlar. Her şeyin farkında olan garsonların da bizlere önerileri var. Bu yazımızda sizler için garsonlardan buluşan çiftlere öneriler adında bir liste hazırladık.

İşte garsonlardan buluşma tavsiyeleri!

-Eğer partneriniz hesabı kendi ödemek istiyorsa bırakın ödesin. Sevgilinizin böle cömert davranışlar sergilemesi son derece doğal.

Üstelik hesap meselesini hemen hallederek garsonu da boşu boşuna bekletmemiş olacaksınız!

-Eğer birlikte olduğunuz kişi size sormadan sizin için yemek siparişi veriyorsa bu,büyük ihtimalle kendinizi çok rahatsız hissettiğiniz bir gece geçirdiğinizi gösterir.

Sevgilinizle önceden ne yiyeceği hakkında konuşmadıysanız onun aç olup olmadığını bilmeden sipariş vermeyin. Belki de sizin sipariş ettiğiniz yemekten hoşlanmayacak.

-Garsonların bu tavsiyesi ise yalnızca kadınları ilgilendiriyor. Eğer evden çıkarken nereye gideceğinizi bilmiyorsanız çok mini eteklerinizden uzak durun.

Yüksek bar taburelerine ya da alçak puflara oturmanız gerektiğinde hoşunuza gitmeyecek bir durumla karşılaşabilirsiniz.

-Evet garsonlar özel konuşmalarınızın en önemli noktalarına şahit olabiliyor ve ilişkiler hakkında birçok fikir ediniyor.

-Yanındaki kişi daha hiç konuşmadan içkisini bitirenler var! O kadar çok konuşuyorlar ki, sevgilileri ağızlarını bile açamıyor. Biraz nefes alın ve karşınızdaki kişiye de söz hakkı tanıyın.

-Sipariş verdiğiniz şeye dikkat edin. Kırmızı şarap dişlerinizde kendini gösterebilir ve çatal kullanarak yenmeyen yiyecekler tuhaf durumlar yaratabilir.

-Eğer dişinizin arasına sıkışabilecek bir şey yiyorsanız arada bir banyoya giderek dişlerinizi kontrol edin.

-Buluştuğunuz kişinin dış görünüşünü beğenmediğiniz için oradan koşarak uzaklaşmayın. Karşınızdaki kişiye kendini size kanıtlaması için bir şans verin.


admin

0 Yorumları

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler