Pin Kodu ile İlişkilerin Analizi

15 Mart 2018 tarihinde eklendi, 6.837 kez okundu.

Pin kodu sistemi, Douglas Forbes tarafından geliştirilmiş ve binlerce kişi üzerinde uygulanmıştır. Pin kodu, insanların doğum tarihlerinin hem kendi üzerlerindeki hem de ilişkilerindeki etkisini yansıtır. Doğum tarihinizdeki sayıların her birinin ayrı bir anlamı bulunur. Bu sayılar belli hanelere göre yerleştirilir ve analiz edilir. Bir ilişkiye başladığınızda karşınızdaki insanın doğum tarihini tam olarak bilmeniz size iyi bir fikir verecektir.

Pin Kodu Analizi ile İlişkiniz Hakkında Bilgi Edinebilirsiniz!

Pin kodu analizinde bazı haneler bulunmaktadır. Doğum tarihinizdeki sayılar belli bir düzende bu hanelere yerleştirilir ve buna göre değerlendirmeler yapılır. Pin kodu analizinde kullanılan haneler sırasıyla şunlardır:

  1. Karakter hanesi
  2. Sosyal bilinçlilik ile ilgili hane
  3. Küresel bilinçlilik ile ilgili hane
  4. Yaşam döngüsü hanesi
  5. Yaşam dersi ile ilgili hane
  6. İçsel benlik hanesi
  7. İçsel çocuk hanesi
  8. Ruh hanesi

Her bir hanenin anlamı ve hesaplama şekilleri Dougles Forbes’un kitaplarında ve web sitelerinde ayrıntılı biçimde açıklanmaktadır. Sizin pin kodunuz ve sevgilinizin pin kodu ayrı ayrı hesaplandıktan sonra ikinizin ortak sinerji kodunuz analiz edilir ve ortaya çıkartılır. Bu analiz; sevgilinizle olan uyumunuzla ilgili detaylı bilgi verir. Yaşadığınız veya yaşamanızın olası olduğu durumları, ilişkinizin uzun ya da kısa sürme ihtimalini, birbirinizi tamamladığınız ya da eksik kaldığınız konuları vb. açıklar. Bu nedenle ilişkinizi daha iyi anlayabilmeniz adına iyi bir yöntem olarak görülmektedir.

Etiketler:
Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git