Platonik Olarak Aşık Oldum Ne Yapacağım?

1 Temmuz 2018 tarihinde eklendi, 5.679 kez okundu.

Platonik Olarak Aşık Oldum Ne Yapacağım?

Kadın ya da erkek hayatının belli bir döneminde platonik yani karşılıksız ve gizli bir sevgiyi kendi içlerinde yaşamaya çabalarlar. Platonik aşkı karşılıklı bir aşka çevirmek kişinin kendi elinde. Hiçbir şey yapmayıp öylece durduğunuzda zaten bir kazancınız olmayacak. Bu nedenle kafanızdaki soru işaretlerini gidermek için bir adım atmalısınız. Belki de aşkınıza bir karşılık bulacaksınız en azından böyle bir ihtimal var.

Karşılıksız Aşk Yaşıyorsanız Yapmanız Gerekenler

  • Platonik aşklar kişiye acı verir. Bu nedenle olumlu ya da olumsuz her sonuç bu belirsizlikten daha az acı verecektir. Bu belirsizlikten kurtulmak için bir an önce harekete geçmelisiniz. Ona duygularınızı net bir şekilde ifade etmelisiniz.
  • Onunla iletişime geçmek için sosyal medyayı denemeyin. Çünkü günümüzde sosyal medyadan iletişim kurmak karşı tarafa güven vermiyor. Ayrıca duygularınızı karşı tarafa tam olarak iletemiyorsunuz. Bu nedenle uzun zamandır karşılaştığınız ama bir türlü kendinizi fark ettiremediğiniz biri varsa önce sizi fark etmesini sağlayın.
  • Sizi fark ettikten sonra onunla iletişime geçebilirsiniz. Aslında iletişime geçmek için en doğal yöntem yanına gidip muhabbet açmaktır. Ama bu fazla cesaret gerektiren bir durumdur. Bu durumun altından kalkamam derseniz daha doğal bir yöntem bulmalısınız.
  • Karşınızdaki kişiyle doğal bir yöntemle iletişim kurmak isterseniz onunla ortak bir mekânda takılmayı deneyebilirsiniz. Böylece onunla konuşmanın daha doğal bir yolunu bulabilirsiniz.
  • Onunla iletişime geçtiğinizde ona karşı sempatik ve sevecen olmalısınız. Böylece sizinle tekrar görüşmek isteyebilir. Platonik aşkınız belki gerçeğe dönüşür.

Etiketler:
Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git