Yanlış Kişiye Mi Aşık Oldunuz?

22 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 6.871 kez okundu.

Aşk hayatında mutluluğu yakalamış olan kişilerin akademik hayatta ya da iş hayatında da daha başarılı oldukları bilinmektedir. Yanlış kişiye aşık olduğunuz zaman ise dünyanın sonunun gelmiş olduğunu damarlarınızda hissedebilirsiniz.

Bunun için partner seçimi sırasında çok tedbirli bir şekilde davranmalı ve kendi fiziksel psikolojik faydanızı en ön plana koymalısınız. Yanlış kişiye aşık olduğunuzu anlayabilmek için objektif olarak şu işaretlere bir göz atabilirsiniz;

  • Size saygısız mı davranıyor?
  • Size karşı sık sık sesini mi yükseltiyor?
  • Aşkını itiraf etmekte zorluk mu çekiyor?
  • Nefret söylemleri sevgi söylemlerinden daha mı fazla?

Hoşlandığınız kişi yukarıda sıralanan niteliklerden devamlı olarak birini sergiliyor ise yanlış bir kişi ile bağ kurmuş olabilirsiniz. Zararın neresinden dönerseniz kar olduğunu da unutmamalısınız.

İhanete Geçit Vermeyin

Sağlıksız ilişkilere göz atıldığı zaman öncelikli olarak ihanetin bu ilişkilerin kesinlikle bir parçası olduğunu unutmamalısınız. Erkekler kadınlara karşı bu konuda oldukça özensiz bir biçimde hareket etmektedir.

Gururlu ve özgüvenli bir kadın olarak dijital sadakatsizlik ve fiili aldatma gibi durumlarda kesinlikle kendinizden taviz vermemelisiniz. Bu tip durumlarda sizin önceliğiniz her zaman kendi faydalarınız olmalıdır. Yanlış kişiye aşık olduğunuzu kabul ederek herhangi bir aldatma söz konusu olduğu zaman ilişkinizi direkt olarak bitirmeyi seçmelisiniz. Ancak bu biçimde gelecekte yaşanacak olan güzelliklere açık kapı bırakmış olursunuz.

Etiketler:
Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git