sevgiliyle yakınlaşmanın yolları, Aynı ortaokul çağlarında olduğu gibi yaşı 20’nin üstüne çıkıp, sevgilisiyle doğru düzgün vakit geçiremeyen çiftler olduğunu biliyoruz. Beraber vakit geçirseniz bile bu vakit boşa geçmemeli. Aşkınızı tazelemeli, yakınlaşmalı ve güzel vakit geçirmelisiniz; kısacası eğlenmelisiniz. Türk büyüme geleneğinden kaynaklanan sorunlar nedeniyle bu konuda problemler yaşadığımızı itiraf edemeyiz. Ancak biz yine de sizler için sevgiliyle yakınlaşmak adına neler yapılabileceğini küçük taktiklerle aktardık.

1. Rahatlayın, işten sıyrılıp eğlenebilmek için kendinize bir içki saati ayırabilirsiniz. Bu bir kadeh şarap ve yanında peynir tabağı kombinasyonu ve beş dakikalık birbirinize sokulma seansı şeklinde olabilir. Paylaşılan bu anlar erkek arkadaşınızla uyum içerisinde olmanızı sağlayacaktır.

2. DJ’lik yapın. Bazı şarkılar size belli insanları hatırlatır. Erkek arkadaşınızın aklında yer etmek için tüm zamanların en sevdiğiniz şarkılarını bir araya getirin ve onun da aynı şeyi sizin için yapmasını isteyin.

3. Yemeği beraber hazırlayın. Bu aktivite birbirinizle daha rahat sohbet etmenizi sağlayacaktır. Birçok işi aynı anda yaptığınız için diyalogunuz mutlaka bir anlam taşıma baskısı altında kalmadan kolayca akıp gidecektir.

4. Birlikte duş alın.

5. Ona küçük bir hediye verin. Eğer bir dükkanda kasa sırası bekliyorsanız ve tam o sırada küçük ama onun beğeneceği tarzda bir hediyelik eşya görürseniz (örneğin bir Homer Simpson şişe açacağı) mutlaka alın! Bu küçük sürprizler ona her zaman aklınızda olduğunu gösterir.

6. İşiyle ilgili bir davette ona eşlik edin. Kabul ediyoruz, bu aktivite birlikte bir akşam geçirmenin en heyecanlı yolu değil. Ancak iş arkadaşlarıyla içeceğiniz bir içkİ veya şirket partisine gitmek sizi onun dünyasına sokar ve ona destek olduğunuzu gösterir. Ayrıca, artık size işle İlgili hikayeler anlattığında çevresindeki kişilerin yüzlerini gözünüzde canlandırabileceksiniz.

7. Her ikinizin de başarısız olduğu bir dersi birlikte alın. Erkek arkadaşınızın kilden bir şeyler yapmaya çalışmasını, hamur yoğurmasını veya Almanca konuşmaya uğraşmasını seyretmek ne kadar komik olur bir düşünsenize.,,

8. Yatakta kahve İçin. Son dakika hazırlanmak için acele edeceğinize, saatinizi biraz daha erkene kurup o artan zamanda sabah kahvenizi çarşaflar arasında sevdiğiniz kişiyle içebilirsiniz.

9. Ona kafa masajı yapın. Bu sadece onu harika hissettirmekle kalmaz. Aynı zamanda kafası kucağınızdayken siz de bundan çok zevk alırsınız.

10. İlkleri paylaşın. İstiridye yemeyi veya kaykay yapmayı deniyor olabilirsiniz. Birlikte yeni bir şeyleri deniyor olmak İlişkinize bir enerji patlaması yaşatacaktır.

11. Tropik bir tatildeymişsiniz gibi davranın. Sıcak bir günde kendinize birer tane meyveli-buzlu kokteyl yapın, plaj sandalyelerini ön bahçeye atın ve havuz kenarındaymışsınız gibi davranın.

12. Bir proje üstünde birlikte çalısın. Beraber çalıştığınız bir partneriniz varsa bir işi başarmak daha kolaydır. Eğer erkek arkadaşınızla birlikte çalışırsanız kafanızdaki senaryoyu yazmak veya beş kilo vermek sizin için daha kolay olacaktır.

13. Bir günlüğüne kaçın. Film kiralayın, bir sürü dergi alın ve buzdolabını en sevdiğiniz yiyeceklerle doldurun. Daha sonra cep telefonunuzu veya bilgisayarınızı kapatıp her şeyden uzaklaşarak suçluluk duymaksızın birlikte harika zaman geçirin.

14. Akşam yemeğinde dondurma yiyin. Koskoca bir öğünü sadece dondurmayla geçirmek annenizin hiç onaylamayacağı bir aktivite ama onu bu kadar günahkar kılan şey de bu zaten! Erkek arkadaşınız ve siz kendinizi, kuralları çiğneyen iki yaramaz çocuk gibi hissedeceksiniz.

15. Uçlarda bir deneyim yaşayın. Her ilişki biraz adrenaline ihtiyaç duyar. Ancak bunu elde etmek için illa bir dağın yamacından atlamanız gerekmiyor. Bir tırmanma duvarı veya kalçanızı çalıştıran bir yürüyüş bile aranızdaki ilişkiyi pekiştirecektir.

16. Arkadaşlar arasındayken binerinize iltifat edin.

17. Onunla maça gidin. Saatlerce futbol izleme fikri sizde ağlama hissi uyandırıyor olabilir. Ancak bize güvenin; spordan nefret ediyor bile olsanız maça gitmeniz çok faydalı. Erkek arkadaşınız sizin bu emeğinizi takdir edecek ve siz de stadyumda istediğiniz kadar abur cubur yiyebileceksiniz.

18. Kamp yapın. Her gece Çin yemeği mi yoksa pizza mı yiyeceğiniz konusunda tartışıyorsanız artık evden çıkmanızın zamanı gelmiş demektir! Örneğin, kamp yapmaya gidip dışarıda uyumak ilişkinizin rutin gidişatından uzaklaşmak için harika bir yol olabilir.

19. Birbirinize saçma sapan isimler takın. Pisicik ve Minnoş? Ne kadar klasik… Birbirinize söyleyebileceğiniz, sizin için anlam ifade eden isimler icat edin. Örneğin, eğer ukalalık yapıyorsa onu Bilgin diye çağırabilirsiniz. Sizin çok alışveriş ettiğinizi düşünüyorsa size Askı ismini takabilir.

20. Yukarıya bakın. Açık bir alandaki çimlerin üzerine sırtüstü yatın ve birbirinize bulutlarda gördüğünüzü şekilleri anlatın. Sizin dinozora benzettiğiniz şey ona büyük bir köpek gibi görünebilir.

21. En yakın dostlarıyla yakınlık kurun. Büyük ihtimalle erkek arkadaşlarını sizi tanıdığından daha uzun zamandır tanıyordur. O nedenle onlarla iyi geçinmelisiniz. Bunun sonucunda size daha fazla davet teklifi gelecek ve siz de erkek arkadaşınızı daha iyi anlayabileceksiniz.

22. İyi bir şeyler yapın. Bir aşevinde yemek dağıtmak veya bir yardım derneğine üye olup bir köy okulunun onarılmasını sağlamak gibi işler bir çift olarak hem sizi hem de erkek arkadaşınızı daha iyi hissettirir. (Brad ve Angelina sizinle gurur duyardı!)

23. Bir yavru köpek alın. Hayır, gerçekten köpek almanız gerekmiyor. Ancak köpeğiniz olmasa da petshop’ta minik yavrularla vakit geçirmek her ikiniz için de eğlenceli bir aktivite olabilir.

24. Dokunun. Çıplak olarak yatağa uzanın ve 20 dakika boyunca parmaklarınızı birbirinizin kollarında, sırtında ve göbeğinde gezdirin. Hem seksi, hem rahatlatıcı hem de sizi daha fazlasına hazırlayan bir aktivite olabilir.

25. Kalabalık bir aksam yemeği hazırlayın. Hem kendi arkadaşlarınız hem de onun arkadaşları için bir pazar yemeği düzenleyin. Yemeği dışarıdan söyleyebilir veya kendiniz hazırlayabilirsiniz. Asıl amaç, her ikinizin dünyasını bir çatı altında toplayabilmek.

26. En utanç verici anlarınızı birbirinizle paylaşın. Kendinizi kötü hissetseniz bile sizin yüz kızartıcı anlarınız erkek arkadaşınıza sevimli gelebilir ve hatta kendisini size daha yakın hissedebilir.

27. Pijama günü düzenleyin. Eğer evin içinde miskin miskin geziniyorsanız üzerinize günlük kıyafet giymek için uğraşmayın bile. Bu kendinizi gereğinden fazla tembel hissetmenizin haricinde beraberken rahat hissetme seviyenizi de güçlendirecektir. Tabii kendinizi daha seksi hissetmek için minik bir gece takımı giymenizde fayda var.

28. Aşk notları bırakın. Kabul etmeliyiz ki bu biraz bilindik bir yol ancak onun spor çantasına bırakacağınız minik bir “Seni seviyorum” notu veya ona ne kadar tatlı olduğuna dair gönderdiğiniz bir elektronik posta erkek arkadaşınızın içini ısıtacaktır.

29. Analitik olun. Koltukta çözeceğiniz bir sudoku veya çengel bulmaca, yakınlaşmanızı sağlar. Ayrıca böylelikle birbirinize seksi, akılcı tarafınızı da göstermiş olursunuz.

30. Birbirinizin sevdiği televizyon programlarını izleyin. Onun neden Kurtlar Vadisi seyrettiğini anlayamıyorsunuz, o da sizin Yaprak Dökümü seyretme sebeplerinizi… O nedenle birbirinizin televizyon alışkanlıklarını öğrenmenizde fayda var.

31. Onu yatırın. Koltukta veya yatakta uyuyakaldığı zaman üzerini örtün. Bu bir sevgi göstergesidir. Ayrıca o da kendini himaye altında hisseder.

32. Evi düzenleyin. Yeni raflar asmak, odayı boyamak veya dolaplarınızı düzenlemek size sanki evi beraber dekore ediyormuşsunuz havası verebilir (o aşamaya gelmemiş olsanız bile.)

33. Beraber okuma vakti yaratın. Hafta sonunuzda ayıracağınız bir öğleden sonra, yanınıza kitabınızı veya derginizi alın ve birkaç saatliğine bir parka gidin. Gerçekten okumasanız bile böyle bir aktiviteyle uğraşıyor olmak sizi birbirinize yakınlaştırır.


admin

0 Yorumları

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler