Kilo Vermek İçin Tüyolar

24 Mayıs 2020 tarihinde eklendi, 245 kez okundu.

Son yıllarda değişime uğrayan yaşam koşulları, sağlıklı besin ile beslenme kargaşası ve gündemde sürekli değişen diyet önerileri ile kilo vermek isteyen kişilerin kafalarını karıştırmaktadır.

Hızlı Zayıflama Yolları

Diyet beslenme programlarında bulunan ve uygulanan kilo vermek için tüyolar sizinde kendinizi yenileyerek bedeninizde gerçekleşen değişiklikleri hissetmenize yardımcı olacaktır. Bu tüyolardan bazılarını sayacak olursak; yaptığınız egzersizlerde egzersiz sürenizi uzatabilmek için her 20 dakikada bir 250 ml.su içmek, günde altı öğün olarak bilinen ve sağlıklı bir bireyin ihtiyacı olmayan bu öğün sayısını olması gereken 4 öğüne düşürmek, öğün aralarını en az 3 saat en fazla 6 saat olarak ayarlayarak metabolizma hızını ayarlamak, normal şartlarda günde 8 bardak içilen suyun yağ yakış hızını arttırmak için tüketilen su miktarını günde 13 bardağa çıkarmak, metabolizma hızının yavaşlamaması için günde 4 bardak yeşil çay içmek, kafeol ve kafestol içermesi sebebiyle sağlıklı kilo vermenize yardımcı olacak filtre edilmiş kahve tüketmek olarak sayılabilir.

Hızlı Zayıflamada Yürüyüş

Sağlıklı ve hızlı kilo vermek için tüyolar arasında yürüyüş yapmanın etkisi yadsınamaz. Fakat bilinenin aksine hızlı ve tempolu değil, kilo veriminin durmaması ve daha ince görünmek için yavaş tempoda yürünmesi gerekmektedir. Yapacağınız yürüyüşlerde veya egzersizlerde daha çok yağ yakımını sağlamak için mutlaka burundan nefes almayı unutmamalısınız. Her şeye rağmen kilo veremeyen kişilerin metabolizma hızını ölçtürmelerinde fayda vardır.
Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git