Kayısı Yemenin Faydaları

10 Temmuz 2018 tarihinde eklendi, 3.509 kez okundu.

Kayısı Yemenin Faydaları

Yemek yedikden sonra kayısı yemeniz sindiriminizi hızlandırır ve hazımsızlık sorunlarınızı düzeltir. Fakat fazla yenildiği taktirde ishale yol açabilir. Ve bunun aksine kabızlık sorununa da çok iyi gelir. Çünkü en çok lifi bulunan besinler arasındadır. Besin lifi fazla olduğu için 2-3 kayısı yediğinizde tokluk hissi gelecektir ve bu öğün aralarında oldukça etkili bir yöntemdir.

Kızlar Hangi Davranıştan Hoşlanır

Kızlar erkeklere göre daha duygusal bir yapıdadır. Erkeklere göre ilgiye ve sevgiye daha fazla ihtiyaç duyarlar. Kendine değer veren bir erkekle olmak isterler.

Kızların Hoşuna Giden Davranışlar ve Özellikler

  • Kızların erkeklerde en çok aradığı ilgili olmalarıdır. İlgili bir erkek diğerlerine göre bir adım daha öndedir. Kızlar yaratılış gereği kendisiyle ilgilenen ve kollayan erkekle olmayı isterler.
  • Küçük ya da büyük fark etmez sürprizlere hayır diyemezler. Çok özel ve orijinal doğum günü kutlamaları, özel ve değerli hediyelerden çok etkilenirler. Çünkü bu durum bayanlar arasında bir yarışa dönüşmüş durumda. Ama beklenmedik zamanda verilen bir dal çiçek ya da küçük bir hediye de çok mutlu edebilir.
  • Kızlar bakımlı ve şık giyimli bir erkeğe hayır diyemezler. Ortalamanın üstünde şık ve klas bir erkek onlar için ayrıcalık göstergesidir.
  • Çok konuşan ve espri yapayım derken kendini komik duruma düşüren erkek eksi puanı almıştır. Çünkü kızlar az ama öz konuşan erkekleri sever. Hatta toplum içinde cool ama onun yanında konuşkan olanları daha çok sever. Yani bir kıza herkese davrandığı gibi davranan bir erkeğin fazla şansı yoktur.
  • Kızların üstüne fazla düşüp yapışkan bir izlenim bırakan erkeğin hiç şansı yoktur.
  • Bir kız “sen bilirsin” diyorsa aslında evet öyle istiyorum demektedir. Her zaman net konuşmaz bazen ima edebilir.
  • Bir kızın sizden hoşlanması için güçlü bir erkek olmalısınız. Oturuşunuz, kalkışınız, tavırlarınız, psikolojiniz ve işinizle her bakımdan güven vermelisiniz.

Etiketler:
Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git