erkekler nasıl sevgili ister, Her erkeğin kafasında ideal bir sevgili tipi vardır, aynı bizim kafamızda ideal bir erkek karakteri oluşturduğumuz gibi. Eğer bir erkekten hoşlanıyorsanız ve onun ne tür şeylerden hoşlandığını biliyorsanız onun huyuna gitmelisiniz. Bunun yanı sıra spesifik istekleri geride bırakarak ideal bir sevgili moduna da bürünmeniz gerekiyor. Biz de bunu nasıl başarabileceğinizi aşağıda sizlere detaylı bir liste halinde sunduk.

Güzel gülen
Gülümsemesi güzel olan kadın her erkeğin rüyası… Birçok kusurunu o gülümsemeyle kapatabilen kadın erkekler için bir adım önde.Erkekler kadınların dekolte giyip kat kat makyaj yapmasındansa güzel bir gülümsemeye sahip olmasını tercih ediyor. Bir sıcak gülümsemeyle yapamayacağımız birşey yok diyen erkekler asık suratlı kadınlarla uğraşmak istemiyor…

Bakımlı
Bakımlı bir kadın her erkeğin aklını başından alabilme özelliğine sahiptir. Erkekler özellikle el ve ayak bakımına çok önem veriyorlar. Doğallığı seven, makyajdan abartılı aksesuarlardan nefret eden erkekler bile sevgililerinin hep bakımlı olmasını istiyor. Hanımlar hem kendiniz için hem de partneriniz için kişisel bakımızı her zaman yaptırın.

Az masraflı
Türk toplumunda ‘erkek adam hesabı öder’ ‘ erkek adam kızın elini cebine attırmaz’ tabularından aslında çoğu erkek oldukça rahatsız. Onlar kadınların arada sırada olsa bile ellerini ceplerine atmasını istiyor. Her masrafını erkek arkadaşına yıkmaya çalışan kadınlar erkeklere göre pek güven verici değil! Ayrıca sürekli lüks yerlere gitmek isteyen, pahalı hediyeler bekleyen kızlardan da erkekler arkalarına bakmadan kaçmak istiyor.

Çok dışarı çıkmayan
Bu konuda erkekler her zaman kendilerine çifte standart uyguluyor. Onlar istediği gibi gezip tozmakta sakınca görmemekle birlikte, kız arkadaşlarının daha evcimen olmasını bekliyor… Her fırsatta soluğu dışarda alan kadınlarla baş edebileceğini düşünemeyen erkekler sevgilileri evde oturduğunda dünyanın en mutlu insanı oluyor ve ilişkilerine daha çok güven duyuyor.

Çevresinde çok erkek olmayan

Bu olgu aslında kızlar erkeler içinde olmazsa olmaz isteklerin en başında geliyor. İki tarafta hemcinslerinden sevgililerini oldukça kıskanıyor. Erkekler, kız arkadaşlarının başka erkeklerle arkadaşlık ilişkisi kurmasından nefret ediyor ve bu konuda sürekli uyarılar yapıyor. Bu konuyu çok ciddiye alan erkekler kafasına çok taktığı takdir de sırf bu yüzden ilişkilerine bile son verebiliyor.

Her aradığında ulaşılan
Telefonlar artık kimsenin elinden düşmüyor… Hal böyleyken erkekler sevgililerini aradığında ulaşamıyorsa adeta çıldırıyorlar. Erkeklere göre kadınlar telefonlarını hep seslide tutmalı, mesajlara ışık hızıyla cevap vermeli ve telefonu duymadım bahanesiyle konuşmaktan çekinmemelidir.

Anlayışlı
Zırt pırt arayan, herşeye trip atan, sorgu ve sualleri hiç kesilmeyen kadınları erkekler asla sevgili olarak düşünmüyor. Onlar en çok arkadaşlarıyla dışarı çıktığında rahatsız edilmekten nefret eder ve bu konuda anlayış göstermeyenler onlar için ideal kadın değildir.


admin

0 Yorumları

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler