Kadınların favori içeceklerin olan bitkisel çayların zayıflatan türleri de var. Neredeyse hiç yeşil çay içmeyip sadece bitkisel çay içenler de var aramızda, biliyoruz. Bunları içerken zayıflamak isteyenler de olabilir. Bu yazıyı okuduktan sonra sadece zayıflamak için bu çayları içecekler de olabilir aramızda. O yüzden lafı fazla uzatmadan çayları tanıyalım, nasıl zayıflatıyorlarmış.

Mate Çayı

Mate çayının en büyük özelliği insanın kendini tok hissetmesini sağlamasıdır. Bu sayede yemek yeme ihtiyacı duymayız ve kilo alma ihtimalimiz ortadan kalkar.

Ender Saraç’ın Özel Tarifi

Ender Saraç’ın kendi özel tarifi ile ürettiği beşi bir yerde çay da tabi ki diyette olanlar için mükemmel bir tercih. Üstteki çay olan mate çayı da bu tarifte yer alıyor.

Zencefil Çayı

Zencefil çayının en büyük özelliği çarşılarda hazır olarak bulabilecek olmanız. Ayrıca kendiniz yapmak siterseniz toz ve kök halini de bulabilirsiniz.

Funda Çayı

Funda çayı, zayıflatmasının yanında vücuda da çok fazla yararda bulunur. Kalp hastalıklarının önüne bir nebze de olsa geçtiği doktorlar tarafından da açıklanmıştır.


admin

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler