Uyurken zayıflamak

8 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 3.916 kez okundu.

uyurken zayıflamak, Kış aylarını geride bıraktık. Bugün hava ne kadar kapalı ve yağmurlu olsa da artık bunların yaz yağmuru olduğunun farkındayız. Önümüzdeki günlerde sıcaklık etkisini daha fazla gösterecek; bunla birlikte deniz ve sahil sezonunun da yavaştan açıldığını biliyoruz. Eğer kış aylarında fazla etkinlik yapmayıp, tam tersine istenmeyen kilolar verdiyseniz plajlara hazırlanmanız için sadece 1 ay kaldığının hatırlatmasını yapalım. Bu süreç içerisinde iyi bir diyetisyenle çalışmalı ve onun önerilerini destekleyecek şeyler yapmalısınız. Biz de bu yazımızda sizlere uyurken zayıflamanızı sağlayacak 4D lift örneğini sunduk.

Sabah Başka Öğlen Başka Kilo

Kendine zaman ayırmakta zorlanan yoğun çalışma hayatındaki kadın ve erkeklerin öğle aralarını fırsat bilerek herhangi bir acı ve sızı duymadan bir saatlik bir sürede birkaç beden incelip sıkılaşabildiklerini belirten Türkiye’nin ilk Güzellik Koçu ve Estetik Uzmanı Meltem Şarkışlalı; “Güne fazla kilo ile başlayan kişi öğle molalarında 4 D teknolojisi ile birkaç beden incelmiş olarak günün kalan kısmına devam edebiliyor. Sizdeki değişimi görenler ne olduğunu anlamakta zorlansalar da iyi göründüğünüz konusunda ortak fikirde buluşuyor” dedi.

4 D Japon teknolojisini ülkemize ilk kez getiren Meltem Şarkışlalı, 4. boyut zayıflama ve vücut şekillendirme yöntemi hakkında şöyle konuştu: “Vücut biçiminiz, cilt tonunuz, diyet ve egzersiz planınız ne olursa olsun, zaman içerisinde cildimiz elastikiyetini yitirir. Kolajen yapısı zayıflar ve belirli yağ kümelerinden kurtulmak daha da zor hale gelir. Yerleşmiş kilolarından pek çok yöntemi denemesine rağmen kurtulamamış olanlar, doğum, yaş faktörü ve kilo alıp vermeye bağlı olarak göbeğinde, kol ve bacak içlerinde ve gıdı bölgesinde sarkmalar yaşayanlar, inatçı selülit görünümünü ile bir türlü başa çıkamayanlar, Japon teknolojisinin son ürünü olan 4. boyut yöntemi ile herhangi bir ağrı ve acı duymadan kilo ve cilt sorunlarından bir saat süren tek seans uygulamayla kurtulabilirler.”

Bu Yöntemi İlk Olarak Victoria Secret Mankenleri Uyguladı

Tatile bir hafta kala bile uygulanan ve etkisini çok çabuk gösterdiği söylenen bu yöntem ayrıca Victoria Secret mankenlerinin defile öncesi fit görüntülerini korumak adına kullandıkları yöntem olarak da adından söz ettirmekte.

Kâbus haline gelen bölgesel yağlardan kurtaran 4D Lift yöntemi Türkiye’de de zayıflamak isteyen ünlüler tarafından kullanılmaya başlandı. Estetik Uzmanı ve Güzellik Koçu Meltem Şarkışlalı, 4D Lift yönteminin herhangi bir yan etkisi olmadığını ve her yaş grubunda güvenle kullanılabileceğini belirtti’.

Kilo Vermekte Zorlanan, Cerrahi Müdahalede Riski Taşıyan Şeker ve Tiroid Hastaları için de İdeal


İnatçı Kilolara Dört Koldan Müdahale

Meltem Şarkışlalı; yağ aldırma ya da cilt toparlatma ameliyatlarına gerek kalmadan ilk seans uygulaması ile hemen incelmek ve daralmak isteyenler için son teknolojik donanıma sahip olan 4 D lif yönteminin bir devrim niteliğinde olduğunu söyledi. Yöntemin, vücudu dört koldan hızla tedavi ettiğini ve orantısız bir incelmenin söz konusu olmadığını vurguladı.

Şarkışlalı; “Özellikle göbek ve basen bölgesindeki fazla ve inatçı yağlardan kurtulmak isteyenler, kilo alıp vermeye bağlı iç bacak ve kollardaki elastikiyeti geri kazandıran 4 D lift teknolojisiyle, vücudunuzu gerginleştirip, tek seansta incelmek mümkün oluyor. Vücudu ameliyatsız şekillendiren bu yöntem göbeği eritiyor ve düzleştiriyor, kolları gerginleştiriyor, selülitleri tek seansta yok ediyor. Multi-Polar elektro manyetik titreşimli alan teknolojisiyle, gerçek zamanlı termal geri bildirimle birleştirilip kullanılan bu uygulama, bölgeye göre yaklaşık bir saat sürmektedir. Sarkmalardan ve inatcı yağlardan kurtulmak için, ilk seanstan itibaren etkileri görülmeye başlar. Tüm cilt tiplerinde yüzde yüz güvenli, ağrısız ve sızısız ameliyatsız tedavi sunar, göbek yağlarından ve kollardaki sarkmalardan kurtarır. Her yaşa uygun olan bu yöntemle acısız ağrısız bu uygulama sırasında uykuya bile dalabilirsiniz” dedi.

Etiketler:
Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git