Dünya üzerinde bayanların en çok tercih ettikleri modellerden bir tanesidir setrems. 

Bundan 38 yıl önce ilk defa moda olan ve o yıldan beri kadınları en ok tercihi olan SETRMS, her geçen bayan müşterilerinden daha fazla övgü ve beğeni yorumu almaya devam ediyor. Bu senede kış kreasyonlarında da yeniliklere giden ve 2012 modasına kendine özgü tasarımları ile adımını atan SETRMS bu kışta bayanların en çok tercihleri arasında olacak bir marka olarak karşımıza çıkacak gibi.

SETRMS 2011-2012 yılındaki kış kreasyonunda “KAHVE TADINDA” koleksiyonunun modellerini tanıtmaya başladı. Adından da anlaşılabileceği gibi kahverengi tonların ağırlıklı olduğu abiye ve parsedüler bu sene müşterilerini bekliyor. “KAHVE TADINDA” koleksiyonu online satışları başladı ve bayanlar bu koleksiyona ilk gününden beri büyük ilgi gösteriyor. Kahverengi renginin farklı tonlarından oluşturulmuş harika kreasyonlar ile her bayanın zevki doğrultusunda modeller üretebilmek için çok çaba harcanılmış.

Türkiye’de SETRMS modasının nasıl yaygınlaştığını biliyor musunuz?

Türkiye’de ilk defa 2003 yılında İzmir’in Kızılay ilçesinde İzmir caddesinde mağazası ile bayanlar SETRMS ile buluştu. 9 sene içerisinde Türkiye’nin bir çok iline yayılan ve her zaman bayanlar arasında moda olan SETRMS’nin şu anda Türkiye’de 10 tane mağazası bulunmakta. Son mağazasını ise Sincan ilçesinde açtı. Şu anda Türkiye’nin İzmir, Ankara, Malatya, Konya, Kayseri, Diyarbakır illerinde mağazaları bulunan SETRMS’in tek hedefi Türkiye’deki tüm illerde yerini alabilmek.

Türkiye’deki bayanlar arasında oldukça beğeni toplayan ve artık bir ihtiyaç haline dönüşen setrems abiye ve pardesüleri bir kaç yıl içerisinde büyük mağaza zincirlerine ulaşabilecek gibi görünüyor.

Setrems 2012 Yılı Kış Koleksiyonu

SETRMS 2012 kış kreasyonlarında bulunan koleksiyonları İstanbul’da tanıttı. “KAHVE TADINDA” isimli kış koleksiyonunda 2012 model şapka, pardesü, abiye ve kaban modellerine yer verildi. “KAHVE TADINDA” koleksiyonunda bulunan bütün modeller şu an mağazalarda ve müşteriler tarafından oldukça ilgi görmeye başladılar. Bazı modellerin tükenmeye başlaması üzerine yeni üretimlerde başladı. Yani kesinlikle şunu beğendim dediğinizde malesef kalmadı hanımefendi cevabını almayacaksınız.

SETRMS’DEN KAHVE İKRAMLARI

“KAHVE TADINDA” koleksiyonunu tanıttıktan sonra mağazalarına gelen müşterilere sürekli olarak kahve ikram eden bir SETRMS 2012 yılında bizi karşılıyor. Abiye pardesü yada ihtiyacınız olan bir şey bakmaya gittiğinizde bu mağazalara size sorulan ilk sorulardan bir tanesi kahve içer misiniz olmuş.

Bütün bu güzellikler arasında daha güzel görünmenizi sağlayacak olan setrems model elbiseler ile kendinizi aha iyi hissedeceksiniz. 

SETREMS KAHVE TADINDA KOLEKSİYONUNDAN BİR KAÇ GÖRÜNTÜ


admin

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler