Bayanların evlerinde en çok dikkat ettikleri şeylerden birisi de evlerinin dekorasyonudur. Bayanların en çok sevdiği şey ise evlerinin dekorasyonunu arkadaşlarına göstermektir. Çünkü bayanlar birbirleri arasında çok dikkat ederler bu konuya.

Ev dekorasyonunda farklılıklara gitmek isteyen bayanlar için ve 2012 yılında en moda olan dekorasyon örneklerini evlerinde görmek isteyen bayanlar için seçtiğimiz güzel örnekleri paylaşıyoruz.

Bu sene en çok moda olan renkler siyah beyaz. Araba modellerinden tutun elbiselere, yeni yapılan evlerden tutun çizilen resimlere her dalda siyah beyaz renkler kullanılmakta. Bunun en büyük sebebi beyazın saf temizliğini tamamlayan siyahın ihtişamlı asaleti. Bu yüzden 2012 yılında ev dekorasyonu uzmanları daha çok siyah beyaz renklerin tutulacağını ve bu sektörde uğraşan firmalarında bu yüzden bu renklere ağırlık verdiğini ifade ediyorlar.

Siyah beyaz rengin tek kötü tarafı var. Eğer yaramaz bir çocuğunuz var ise ev temizliğine biraz daha fazla önem vermeniz gerekmektedir. Siyah ve beyazın bu renk özelliği yüzünden bir anlık endişeye düşebilirsiniz ama sizin için seçtiğimiz ev dekorasyon örneklerini görünce bu endişeniz tamamen ortadan kalkacak.

İŞTE 2012 YILINDA EN ÇOK BEĞENİLECEK OLAN SİYAH BEYAZ EV DEKORASYON ÖRNEKLERİ


admin

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler