Eşim Beni Aldatırsa Nasıl Anlarım?

testHiçbir eş böyle bir durum yaşamak istemez. Can sıkıcı ve hatta yuvaların bozulmasına kadar gidebilecek bu durumu anlamanın bazı püf noktaları vardır. Herkeste farklı ip uçları olmakla birlikte eşlerini az çok tanıyan insanlar davranışlarda bazı değişiklikler yakalayabilirler. Eşim beni aldatırsa nasıl anlarım sorusunun cevabı olarak; eşinizin sizinle iletişiminde farklılıklar gözlemlemeniz, sizinle geçirdiği zamanları azalttığını görmeniz ve hatta evden çoğu zaman uzaklaşması gibi davranışları olabilir. Arada soğukluk olması durumunda çiftler her şeyi açıkça konuşma yolunu seçmeli ve ilişkide yanlış giden tarafları tartışmaya varmayan bir tarzla dile getirmeyi bilmeli.

Şüphelerinizin Doğruluğu Nasıl Anlaşılır?

Bazı insanlar yapı olarak güvensiz ve şüphecidir. Eşiniz doğruyu da söylüyor olabilir. Ama eskisine göre size karşı davranışlarında farklar görüyorsanız eşinizi kendi sözleri ile yakalayabilirsiniz. Örneğin hafta sonu evden bir bahane ile kaçıyor ve gittiği yeri söylüyorsa bir şekilde gittiği yer ile irtibat kurup orada olup olmadığını öğrenmeniz mümkündür. Bazı eşler aşırı derecede bencil ve kırıcı davranırken bazıları çok mutlu ve neşeli bir hal alabilirler. Fakat eve gelip gidişlerde genellikle değişiklikler gözlemlenebilir.

Eşimden Şüphelendiğimi Belli Etmeli miyim?

Belki şüphelerinizde haksızsınız belki de haklısınız. Her iki durumda da kavgadan kaçınan bir dille nereye gittiğini, işinin ne kadar süreceğini ve gerekli detayları öğrenmelisiniz. Eşim beni aldatırsa nasıl anlarım sorusuna cevap bulmak için; gerçekten işle mi ilgileniyor yoksa iş dışında bir şeyle mi mutlaka bir delil yakalarsınız.
Eşim Beni Aldatırsa Nasıl Anlarım?

Yorum ekle