Erkeğin karizmasının çizildiği anlar

9 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 6.862 kez okundu.

erkeğin karizmasının çizildiği anlar, Haftada bir kez yer verdiğimiz erkeklere özel yazılardan birine geldik yine. Bu yazılarımız hem erkeklerin hem de dolaylı olarak bizlerin işine yarıyor. Erkeğin arkadaş ortamında karizmasının çizilmesi pek de önemli değildir; aynı bizler gibi gülüp geçerler. Ancak bir bayanın yanında karizması çizilmişse işte bu çok utanç verici bir durumdur. Biz de bu yazımızda erkeklerin en çok hangi durumlarda utanca düştüklerini, bunun yanı sıra biz hangi durumlarda onlardan uzaklaştığımızı detaylıca anlattık.

Pek çok kadın erkeğinin göbeğinden şikayetçi… İlk baktığınızda göze çarpan koca bir göbek kadınlara seksi gelmiyor. Türk erkeklerinin yemek yemeğe ne kadar düşkün olduğunu bilsek de kadınlar partnerlerinin göbeğinden kurtulması için spor yapması gerektiğini söylüyor.

Sevgilinizin özel alanlarına girmeye başlayınca aslında onun hakkında da ipuçları edinmeye başlarsınız… Ev ve araba erkek arkadaşınızı ele verirr. Çünkü erkekler kendi alanlarında oldukça rahattır ve kendileri gibi davranır. Kadınlar mendil ve pet şişe dolu bir arabadan, dağınık bir yataklatan ve birikmiş bulaşıklar bulunan bir evden hiç hoşlanmıyor ve pasaklı sevgililerinden uzaklaşabiliyor.

Arkadaş ve aile ortamlarında ne yapacağını kestiremeyip insanları neşelendirmeye çalışan erkekler dikkat! Eğer espri yeteneğiniz yoksa bu huyunuzdan vazgeçmelisiniz… Kadınlar kendilerin güldüren erkeklerden hoşlandığı gibi, espri yeteneği olmamasına rağmen komik olmaya çalışan ve bu sayede ortamı iyice geren erkeklerden nefret ediyor!

Gerek kız gerek erkek olsun sarı dişler herkese kötü bir imaj verir. Gülümsemeniz istediğiniz kadar seksi olsun, dudaklarınızın arkasından beliren sarı dişler sizi bir anda yerle bir eder. Kadınlar erkeklere göre daha bakımlı olduğundan bu önemli detayın üzerinde hassaslıkla duruyorlar.

Şüphesiz kadınlar için ayakkabılar çok önemlidir. Bütün parasını bir ayakkabıya verebilecek kadınlar bu konuda oldukça hassastır. Erkeklerin model seçimi kötü, pis ve üzerindeki kıyafetle hiç bütünleşmeyen ayakkabıları kadınlara en itici gelen detayların başında geliyor.

Dövme seçimi oldukça önemlidir. Kişiye özel olup insanla bütünleşmelidir. Erkeklerin özellikle takım amblemli ve özlü söz içeren dövmeleri kadınların hiç hoşuna gitmiyor ve bu tip dövmeli erkeklerden kaçıyor mümkün olduğunca kaçıyor.

Heralde bir erkeğe en yakışmayacak şey bir ortamda sarhoş olmasıdır. Kadınlar erkekleri her zaman sağlam ve dik görmek ister. Özellikle arkadaş ortamlarında ne kadar içeceğini ayarlayamayıp sarhoş olan ve abuk sabuk hareketler yapan bir erkek partnerini küçük düşürmüş olur. Kadınlar sarhoş olup nerede nasıl davranması gerektiğini bilmeyen erkekleri hiç sevmiyor…

Erkeklerin, erkek erkeğe toplanıp dedikodu yaptığı bir gerçek. Bazı erkekler bunun boyutunu ayarlayamaz ve bir anda kızlar gibi dedikoduya başlar. Sürekli milleti çekiştiren, laf taşıyan bir erkeğin kadınların gözünde hiç bir ağırlığı yoktur.

Bazı şeyler kızlara özgüdür. Trip atmak gibi mesela… Kadınlar kırıldığını karşı tarafa belli edebilmek için trip atma yolunu seçebilir. Ama bir erkek asla bunu yapmamalıdır. Sorunları konuşmak yerine trip atarak daha da katlanılmaz bir boyuta getiren erkeklere kadınlar hayatında yer vermek istemiyor.

Kişisel bakımına özen göstermeyen erkekler kadınların korkulu rüyası. Kadınlar en çok ter ve ayak kokusuna tahammül edemiyor. Sürekli kötü kokan bir partnerle asla ciddi bir ilişkiye sıcak bakmıyorlar ve hemen onun yanından uzaklaşma hissine kapılıyorlar.

Kadınların partnerlerinde aradığı en önemli özelliklerden biri de özgüvendir. Özgüveni yerinde olmayan erkek sürekli kıskançlık krizlerine girip güzel giden bir ilişkiyi mahvedebiliyor. Kendine güvenmeyen erkek karşı tarafa da güvenmeyeceği için kadınlar bu tür erkeklerden arkalarına bakmadan kaçıyorlar.

Pembe yalanlara bile katlanamayan kadınlar bir de her fırsatta yalan söylemeyi adet edinmiş erkekleri hiç sevmiyor. Sorumluluklarından kaçmak için de olsa gereksiz kavga çıkmasını engellemek için de olsa söylenen büyük küçük her yalanı kadınlar seziyor ve erkeğinin karekteri hakkında endişelere kapılıp ondan ister istemez uzaklaşıyor.

Etiketler:
Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git