İlişkide Sürekli Bir Değişim Halinde Olduğunuzu Unutmamalısınız

3 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 6.325 kez okundu.

Uzun ilişkilerin en büyük problemlerinden biri de zaman içerisinde karşı tarafın değiştiğini dile getirmek ve bundan yakınmaktır. Oysa değişimin kendisi kaçınılmazdır. Gerek yaşadıklarımız, yaşımız, çevremiz ve her şey değişim halinde olurken biz aynı kalamayız. Bu nedenle ilişki içerisinde de iki tarafın zaman içerisinde değişebileceğini kabul etmeli ve bunun için nasıl bir yol izlemeniz gerektiğine bakmalısınız.

Sevgilinize Tekrar Tekrar Aşık Olun

Sürekli olarak karşılıklı bir şekilde değişebileceğinizi unutmamalısınız. Ne sizin ne de sevgilinizin aynı kalması mümkün değildir. Bu nedenle mutlu bir ilişki yürütebilmenin sırrı da karşınızdaki insana tekrar tekrar aşık olmaktır. Kendisiyle ilgili bir karar alırken, bir fikir oluştururken ya da geçmiş alışkanlıklarından vazgeçerken onun yanında olursanız bu değişimine ortak olmuş olursunuz. Bu nedenle ilişkiniz ve aşkınız için daima mücadele etmeli, onun bu değişiminde de yanında olmalısınız. Aynı şekilde o da sizin değiştiğinizi düşünecektir. Önemli olan bu değişimin birlikte üstesinden gelebilmek ve hayat değişirken de birbirinizi sevebilmektir.

Her seferinde karşınızdaki insana aşık olmanın yolu sadece ona odaklanmaktır. Çünkü özünde aynı insan olduğunu bilmeniz, aşkınızın hiçbir zaman bitmemesini sağlayacaktır. Aşkınıza odaklanır ve bu değişimin hayatın olağan akışında olması gereken bir gereklilik olduğunu anlarsanız siz de bunun üstesinden gelebilirsiniz. Önemli olan aşkınız için mücadele etmek ve zorlukların üstesinden gelmektir.

Etiketler:
Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git