Akrep Burçları Kıskanç mı?

12 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 6.794 kez okundu.

Akrep burcunun ismi geçtiğinde insanların genellikle ya çok olumlu ya da olumsuz tepkileri olabilmektedir. Zodyak’taki zorlu burçlardan biri olarak değerlendirilen Akrep burçlarının en çok kıskançlıklarından dert yanılmaktadır. Zaman zaman kincilikleri ve intikam duyguları ile de korku salan Akrepler, gerçekten kıskanç ve zor bir burç mudur?

Akrep Burçları Tutkulu Aşık Olurlar

Burçlar insanlar hakkında genel bir fikir verse de aslında her bir insanın ayrı kişisel doğum haritası bulunmaktadır. Akrep burcundan olan her insan için geçerli olmasa bile genel itibariyle Akreplerin özellikle sevdikleri insanlara karşı kıskançlıklarının bulunduğunu belirtebiliriz. Çoğunlukla başkasının malında, mülkünde gözleri yoktur zaman zaman hırslandıklarında bu konuda da zıvanadan çıkabilirler ancak onların en büyük kıskançlıkları sevdikleri insanlarla ilgilidir.

Akrep burçları tutkuludur ve yüzeysel, yavan ilişkiler, duygular pek onlara göre değildir. Ayrıca Akrepler yalnızlığı da severler bu nedenle ihtiyaç üzerine bir beraberlik içine girmeleri nadirdir. Kısacası Akrepler gerçekten tutku hissettiklerinde birine bağlanırlar ve o insana karşı kıskanç olabilirler.

Erkeklerin zaman zaman kadınlar üzerinde kıskandırma taktikleri uyguladıkları görülebilmektedir. Bu taktiğin Akrep kadınlarına karşı uygulanmasını tavsiye etmiyoruz. Akrepler sevdikleri birini gerçekten kıskandıklarında beklenenden daha fazla tepki gösterebilirler. Onları bu konuda kışkırtmak iyi bir fikir olmayacaktır. Aklınıza hayalinize gelmeyecek bir biçimde intikam planları kurmaya başlamaları yüksek olasılıktır.

Akrep burçları buna rağmen sevdiklerini gerçekten severler ve onları çoğu insana karşı korurlar. Karşısındakine güvenirlerse kendileri de çok sadık olacaktır.

Etiketler:
Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git