Yemek Takımları Grubunda Sektör Lideri Bernardo!

Mutfak ürünleri grubunda her zaman yenilikçi ve dinamik mağazacılık tarzını benimseyen Bernardo hem öncü hem de sektörde lider olmayı sürdürüyor. Özellikle perakende sektöründe müşteri memnuniyetinin yanı sıra ürün geliştirme, satış ve satış sonrası hizmet ile birlikte yılların verdiği tecrübeyi bir arada sunuyor. Türkiye genelinde 24 mağazada hem Türkiye’nin hem de dünyanın en çok tercih edilen markalarını bir araya getiriyor. Online satış sayesinde tüm yurtta dağıtım ağını oluşturan marka geleneksel ve çağdaş çizgiye sahip tasarımlarını sofra kültürüne yansıtmayı başarıyor. Marka gerek yemek takımları gerekse çeyiz setlerinde geniş bir ürün yelpazesine sahip.

Artemis 8 Parça Çelik Tencere Seti

18/10 Cr. Ni. çelikten üretilen Artemis 8 Parça Çelik Tencere Seti çelik gövdesi sayesinde yiyeceklerin vitamin ve mineral değerlerini kaybetmesini engelliyor, yıllarca sağlıklı yemekler yapma imkanı sunuyor. Düşük ısıda yemek pişirme imkanı sağlayan ve ısıyı uzun süre tencere içine hapseden kapsül tabana sahip. Homojen ısı iletimi sağlayan süper enerji tasarruflu kapsül tabanın yanı sıra özenle yapılan uzun ömürlü polisaj yüzeyler fark yaratıyor. Zaman ve enerjiden tasarruf sağlayan ürün tencere kapakları ısıya dayanıklı olarak özel geliştirildi, her türlü ocak ve fırın da rahatlıkla kullanılabilmesinin yanı sıra aynı zamanda bulaşık makinesinde yıkanabilme özelliği bulunuyor.

Düdüklü Tencere Bakır – 6 Lt

18/10 paslanmaz çelikten üretilen Düdüklü Tencere Bakır – 6 Lt termik tabana sahip ve böylelikle ısıyı depolama özelliği bulunuyor. Kolay tutuş sağlayan ergonomik kutlar ısınma yapma, 2 kademeli basınç ayar ventili sayesinde kolaylıkla en uygun basınç seviyesi ayarlaması sağlanır. Kolay açılan ve kolay kullanılan düdüklü tencere elektrik, indüksiyon, halojen, seramik ve gaz ocaklarda kullanılma imkanı sunuyor.

Brown Flower 6 Kişilik 24 Parça Porselen

6 tane servis tabağı, 6 tane tatlı tabağı, 6 tane çukur tabak ve 6 tane çorba kâsesinden oluşan Brown Flower 6 Kişilik 24 Parça Porselen yemek takımı mikrodalgada kullanılmaya uygun ürün değildir. Çorba kâsesi 12 cm, çukur tabak 23 cm, tatlı tabağı 21 cm, servis tabağı ise 27 cm içeriğe sahiptir. Bulaşık makinesinde yıkanabilme özelliği bulunan ürün deseni ve porselen kalitesi ile dikkat çekiyor.

Fabıan 6 Kişilik 27 Parça Kahvaltı Takımı

27 parçadan oluşan Fabıan 6 Kişilik 27 Parça Kahvaltı Takımı ürün içeriğinde 6 tane fincan ile fincan tabağı, 6 tane servis tabağı, 4 tane 8 cm reçellik, 2 tane 12 cm kare tabak, 1 tane 23 cm dikdörtgen tabak, 2 tane 18 cm dikdörtgen tabak bulunuyor. Bulaşık makinesinde kolaylıkla yıkanabilen ürün yürüyen deseni ile kahvaltı masalarına renk katmaya hazır.

18 Parça 6 Kişilik Tatlı Çatal Kaşık Bıçak Seti

6 tane tatlı kaşığı, 6 tane tatlı çatalı 6 tane tatlı bıçağından oluşan 18 Parça 6 Kişilik Tatlı Çatal Kaşık Bıçak Seti uzun yıllar kullanılabilecek klasik bir güzelliğe sahip. Her öğünde sofralara renk katan 18 parçalı 6 kişilik tatlı çatal kaşık bıçak setinin hızlı kargo ve kolay takip imkanı ile Türkiye’nin her yerine satışı mümkündür.

Mutfak ürünleri grubunda sektör içerisinde dayanıklılığı en belirgin özelliği olan Bernardo yemek ve kahvaltı takımlarının yanı sıra pişirme, çatal kaşık, servis ve sunum, mutfak aksesuarları, elektrikli ev aletleri ile çeyiz seti kategorisinde oldukça geniş bir koleksiyona sahip. Ürünlerin kalitesini görmek ve satın almak için https://www.bernardo.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.


editor

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler