2011 yılından bu yana Türkiye genelinde ayakkabı ve giyim sektöründe hizmet veren Olka spor malzemeleri Amerika’nın en büyük markalarından biri olan Skechers’in Türkiye distribütörüdür. Sektör içerisinde toptan ve perakende deneyimimiz ile benzersiz bir satış ve pazarlama stratejisi bulunan Skechers geniş bir spor ürünleri ve ayakkabı koleksiyonuna sahip.

D’lıtes-Bıggest Fan 11930 BKW Kadın Siyah Sneakers

Klasik görünümünün yanında bağcıklı ön kısmı sayesinde hayata konfor katan D’lıtes-Bıggest Fan 11930 BKW Kadın Siyah Sneakers, hem spor yaparken hem de günlük kullanım için uygundur. Pürüzsüz yumuşak trubuck deri saya, örgü kumaş katmanlar ile farklı bir tasarımı bulunan ürünün pürüzsüz sentetik kenar şeridi trimi, yanda bulunan katman panelleri ve S logosu fark yaratıyor. Ayakları terletmemesi tüm aktivitelerde keyfin tadını çıkarmaya imkan sunuyor. Konforlu iç tabanı foam yastıklı ayrıca etkisini azaltan hafif ve destekleyici orta tabanı bulunuyor, iç astarı yumuşak kumaştan üretiliyor.

Max Cushıonıng Elıte – 17693 Gypk Kadın Gri Koşu Ayakkabısı

Başta koşu olmak üzere tüm antrenmanların vazgeçilmezi olan Max Cushıonıng Elıte – 17693 GYPK Kadın Gri Koşu Ayakkabısı üst düzey verim almayı destekliyor. Ayak kısmında bulunan face kanallar adımlara esneklik katmaya yardımcı olurken bağcıklı yapı ayağı tam olarak sarmayı sağlıyor. Makinada yıkanabilen yapısı ile tüm dikkatleri üzerinde toplayan ürün tamamen vegan malzemelerden üretildi.

Move ‘N Groove Büyük Kız Çocuk Siyah Spor Ayakkabı

Kolay giyilen streç bağcıklı training ayakkabısı olarak tasarlanan Move ‘N Groove Büyük Kız Çocuk Siyah Spor Ayakkabı üretiminde polyester sentetik malzemeler kullanılmış ve tek parça kumaş sayadan üretilmiştir. Ayağa tam oturmayı sağlayabilmek adına ayarlanabilen açıp kapama özelliği bulunan ürün yumuşak kumaştan iç astara sahip. Hava alma özelliği bulunan iç taban teknolojisinin yanı sıra yastıklı olması konfor sunuyor. İz bırakmayan ışıklı esnek dış taban yer tutuşunu güçlendirirken orta taban destekleyici darbe etkisini azaltıyor.

Skechers Burst 2.0-Full Slam 88888036 Mve Kadın Pembe Spor Ayakkabı

Mokasen training ayakkabısı olarak tasarlanan Skechers Burst 2.0-Full Slam 88888036 Mve Kadın Pembe Spor Ayakkabı hem spor hem de günlük kullanıma uygun konfora sahip. Polyester ve sentetik malzeme kullanılarak üretilen ayakkabı modeli nefes alan paneller bulunan tek parça kumaş sayadan üretildi. Yumuşak kumaş iç astar özelliği ile birlikte aynı zamanda streç elastik kumaş kullanılan yan kısımlarında nefes aldıran dokuma paneller bulunmakta. Kabartmalı deliklerle bağcıklı ön panelle hava aldıran özelliğine sahip iç taban teknolojisinin kullanıldığı ürün darbe azaltıcı orta taban, yastıklı iç taban ve burst grip yer tutuş tasarımı bulunan esnek dış taban ile dikkat çekiyor.

Skechers Flex Advantage 3.0- Stally Erkek Gri Spor Ayakkabı

Yumuşak kumaştan iç astarı ve dikişli saya tasarımı ile tüm dikkatleri üzerinde toplamayı başaran Skechers Flex Advantage 3.0- Stally Erkek Gri Spor Ayakkabı esnek kauçuktan dış tabanı ile mükemmel yer tutuşu sağlıyor. Air cooled memory foam yastıklı ve konforlu bir iç tabanı bulunmasının yanı sıra aynı zamanda FlexSole darbe etkisini azaltan hafif ve esnek orta tabanı mevcut.

Tüm dünyada spor modasına yön veren Skechers, rahat taban özelliğe sahip ayakkabıları ile her zaman iddialı. Kadın, erkek ve çocuk spor ayakkabı modellerinin yanı sıra günlük stil ve performans ayakkabıları ile de öne çıkan markanın 2007’den yana ülkemizde satışı bulunan popüler tüm ürünleri https://www.skechers.com.tr adresinde.


editor

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler