Corazzo, her daim kalitesi ve ilkelerinden ödün vermeyen platformdur. 2009 yılında faaliyetlerine başlayarak, günümüze kadar popülerliğini korumaktadır. Bay, bayan, çocuk ve bebek dış giyim üretiminde, öncü bir markadır. Siz de, tarzınızı yansıtmak ve kendinizi rahat ürünlerde şımartmak istiyorsanız online alışverişin keyfini çıkartın!

Crz Baskılı Örme Şort

Crz baskılı örme şort, farklı renk ve beden seçenekleri ile bulunmaktadır. İndirimli fiyatı mevcut. Bel detayındaki ip ve cepleri ile beraber rahatlıkla kullanılabilir. Pamuk örme şort, yaz aylarında sizin için kurtarıcı olur. Dilerseniz dışarıdaki sportif faaliyetlerde, dilerseniz ev içerisinde kullanıma uygundur. Detaylar sitede yer alıyor.

Cr-Z Baskılı Örme Şort

Cr-z baskılı örme şort beyaz, bordo, hardal, siyah ve bej renk seçenekleriyle bulunmaktadır. Sistem üzerinden, rengini ve bedenini seçerek hemen alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz. Pamuk ve baskılı ürün dilerseniz sportif faaliyetler, dilerseniz arkadaşlarınızla beraber gerçekleştireceğiniz aktiviteler ya da ev içerisinde rahat bir gün için kullanılabilir. Her erkeğin gardırobunda, kesinlikle bulunması gereken parçadır. Yıkama ve ütüleme de, herhangi bir problem olmaz. Uzun süreli olarak kullanabilirsiniz.

Erkek Dar Kesim Örme Şort

Yazlık Corozo şort modelleri ile kendinizi yaza hazırlayın. Erkek dar kesim örme şort antrasit, bej, bordo, haki yeşili, hardal sarısı, karmelanj, kırmızı ve siyah renk seçeneğiyle bulunmaktadır. Sistem bünyesinde, ürünü online olarak sipariş etmeniz mümkün. Dar kesim yapısı, özellikle bacak bölümlerinde daha çok anlaşılmaktadır. Cepli bir üründür. İp detayı yer alıyor. Rahat kullanımı mevcut. Dar kesim olmuş olsa bile, yürürken ya da hareket ederken sizi rahatsız etmez. Uzun süre kullanabilirsiniz.

Erkek Dar Kesim Örme Şort

Sıcak yaz günlerinde, rahat ve kullanışlı bir şort tercihi yapmak istiyorsanız erkek dar kesim örme şort sizin için ideal bir parçadır. Uzun süreli olarak, rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kaliteli kumaş yapısı bulunduğundan dolayı, ürünü kullanırken solma ya da buna benzer problemler yaşanılmaz. Bel detayında ip ve cepleri bulunmaktadır.

Erkek Dar Kesim Örme Şort

Erkek dar kesim örme şort ile yaz ayında, gardırobunuzda kurtarıcı bir parçaya yer verebilirsiniz. Dar kesim ürünlerden yana tercihini kullanmak isteyenler için ön plana çıkmaktadır. Farklı renk seçenekleri mevcut. Cep ve ip detayı bulunuyor.

Birbirinden farklı ürünler, avantajlı fiyatlar ve kaliteli kumaş çabalarıyla corazzo.com sistemde sizleri bekliyor. Corazzo, üyelerini her daim önemseyen bir markadır. Yenilikçi yaklaşımları ile moda trendlerini takip eder. kendinize uygun ürünlerden yana siz de, tercihinizi kullanarak avantajlı fiyatlarıyla online satın alabilirsiniz. Hemen şimdi, Corazzo ile alışveriş zamanı!


editor

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler