Her insan arasında merak edilir niye serçe parmağın yanındaki parmağa takılır yüzük diye. Elimizde 5 tane parmağımız var. Peki ne o parmağın farkı yada özelliği. Hemen açıklayalım. Sevgi aşk kavramlarında en çok değer verdiğimiz şey kalbimizdir yada sevdiğimizin kalbidir. Şimdi sıkı durun. Sadece yüzük parmağımızda kalbe giden bir damar bulunmaktadır. İşte bu yüzden dolayı alyans ya da diğer yüzükler serçe parmağımızın hemen yanındaki parmağa takılır. Ve bu yüzden adı da yüzük parmağı olarak adlandırılmıştır.

Yukarıdaki güzel bilgiyi verdikten sonra bu en değerli parmağımıza en anlamlı yüzüğün alyans olduğunu da belirtelim hemen.

Sevmek doğanın bir kanunudur. İnsanları da birbirine bağlayan en anlamlı kavramdır. Çiftler birbirlerini severler, aşık olurlar. Zamanla kız isteme söz nişan derken evliliğe kadar gelir bu ciddi bağlılığın sonu. İşte evlenmeden önce kalbin yoluna bir yüzük yani alyans takmak gerekir. En güzel alyansı almak en anlamlı olan olacaktır.

İşte bu yüzden sizler için 2012 yılında Goldaş’ın en moda alyans modellerini ve fiyatlarını araştırarak en çok beğenilenler arasından bir kaçını seçtik.

Dilerseniz sizde buraya tıklayarak alyans modelleri hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

2012 YILI GOLDAŞ TAŞSIZ ALYANS MODELLERİ VE FİYATLARI

Fiyat: 1500 TL
Fiyat: 645 TL
Fiyat: 425 TL
Fiyat: 915 TL

admin

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler