Koç kadınına nasıl davranmalı

testKoç kadınının en spesifik özellikleri arasında liderlik duygusu, ihtiras, cesaret ve merak yer alıyor. Bu özelliklerinden ömrünün sonuna kadar vazgeçemeyecek olan koç kadınları aynı zamanda oldukça atılımcı ve keşfedici bir yapıya sahiptirler, bu yüzden onlara karşı olan davranışlarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Koç burcu kadınları kendisini koruyan erkeklerden oldukça fazla etkilenirler, ancak bazen kendi işlerine karışmanızı da istemezler; bu yüzden bu konuda ikilem içinde kalabilirsiniz ama bizim size tavsiyemiz şiddete pek başvurmamanız olacak. Koç kadınıyla bir ilişki içerisindeyseniz her zaman cömert olun ve maddi bakımdan hiçbir şeyi sorgulamayın çünkü burada koç kadını sizi dener ve gerçekten bu konuyu dert etmediğinizi gördüğünde o da bu konuda hiçbir sorun ortaya çıkarmaz.

Koç kadınına nasıl davranılmalı sorusuna verilebilecek cevaplar bunlarla da sınırlı değil. Bu kadınlar kendi planlarına başkasının destek çıkmasını, yardımcı olmasını ister. Bu yüzden onun yaptığı işler de sizin de bulunmak istediğinizi gösterin. İlk aşamada teşekkür edip sizi geri çevirebilirler ama bu onların daha çok istediğini gösterir, yine de bu işi karşı tarafı pek de üstelemeden yapmalısınız. Koç kadınıyla en iyi anlaşan burçlar aslan ve yay, bunlara ikizleri de ekleyebiliriz; onlardan da akıl alabilirsiniz.

Koç kadınına nasıl davranmalı

Yorumlar

2 Responses to “Koç kadınına nasıl davranmalı”
  1. Sumeyra dedi ki:

    Kesinlikle cok dogru ve gercekci bir yorum olmus. Yapanlarin eline saglik. Bir koc kadini olarak diger sitelerdeki gibi abarti olmamasini takdir ettim.

  2. Cenk dedi ki:

    Benim fransiz bir esim vardi vede 18 aylik bir kizimiz sonunda ona hayatimda ilk kez bir bayana tokat attim. Simdi benden nefret ediyor iletisim yok 6 ay oldu. Burcu gibi inatci. Ona nasil yaklasmaliyim cok pismanim. Merci

Yorum ekle