Ay’ın burcu olan Yengeç’in bütün gizemlerime sahipsiniz. Gülerken ağlayabilir ve ağlarken kahkahalarla gülebilirsiniz bu özelliğinizi Ay’dan alıyorsunuz. Yengeç burcu yaşamla ölüm arasında ki sırları kendinde barındırır.

Zodyak’taki tüm burçlardan en gizemlisi Yengeç’tir.  Karşıtlıklar içinde yaşarsınız sevinci, acıyı,  hüznü, mutluluğu, iyiliği ve kötülüğü sizin kadar ruhunda taşıyan bir burç daha yoktur.

Yengeç burcunun kendini tanıması olmazsa olmaz kuralıdır. Eğer kendini bulamamış biriyse kapalı duygular yaşayarak gerçeği karıştırabilir. Bir düşüncenin son aşamasında fikrin kimden çıktığını kestiremez ve hakkının yenmesine göz yummak zorunda kalır.  Yengeç’in gölgesine aldanmamak gerekir, o çok güçlü bir karakterdir, kendisine sunulan düşünceyi reddetmek istese bile çok diretemez ve kabul etmek zorunda kalır. Bu nedenle kötü bir yoldaştır.

Yengeç dördüncü burçtur ve yöneticisi Ay’dır. Su grubundan sayılır. Çok korumacı bir burçtur.  Kendisine yapılacak hareketlerde ise son ana kadar bekler ve öyle atağa geçer ve ortaya her şeyini koyar.


editor

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler